fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakai B” pirmosios lygos sezoną pradėjo pergale prieš “Džiugą”, E.Ališauskas išpildė pažadą įmušti įvartį

Atsinaujinusi ir dar labiau atjaunėjusi “Trakai B” komanda pirmose pirmos lygos rungtynėse 1:0 palaužė Telšių “Džiugą”, kuris prieš tai net 4:0 buvo sutriuškinęs “Kupiškio” ekipą. Pergalingą įvartį nugalėtojams pelnė iškart po pertraukos aikštėje pasirodęs Elvinas Ališauskas.

“Visi degėme noru žaisti, stengėmės atiduoti save ir kovoti iki galo. Aišku, galbūt kai kuriose situacijose trūko ramybės, galbūt buvo momentų, kai perskubėdavome”, – po rungtynių kalbėjo įvarčio autorius.

Dvikova prasidėjo itin energingai ir nuo pat susitikimo pradžios atrdoė, kad tokios spartos rungtynėse turi pasipilti įvarčiai. Vis tik, arčiau į kėlinio pabaigą žaidimas persikėlė į aikštės vidurį, o vienintelį epizodą prie jaunųjų riterių vartų “Džiugas” sukūrė jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką.

Iškart po pertraukos, trakiškių treneriai atliko du keitimus – į aikštę žengė Augustas Valukonis ir E.Ališauskas.

“Manau, kad sužaidžiau visai neblogai. Toks mano tikslas – šiemet geriau nei pernai, kaip ir pernai norėjosi geriau nei užpernai”, – sakė įvarčio autorius, kuris iškart po tikslaus smūgio pribėgo prie atsarginių suolo bei kelis kartus sušaukė: “sakiau”.

“(Šypsosi) Jooo. Rūbinėje pasakiau: “pamatysit, bus bankė”, – juokėsi E.Ališauskas.

Dėl iškviestų žaidėjų į rinktines, “Trakai B” praleido pirmąjį turą, o trečiajame – jau šį penktadienį Kaune žais su NFA auklėtiniais.

“Vakarykštės rungtynės parodė, kad esame nepėsti ir galime duoti kovą bei iškovoti tris taškus. Tai buvo tik pirmos sezono rungtynės, tad neabejoju, kad kitose būsime dar pajėgesni ir geresni”, – reziumavo devyniolikmetis saugas.