fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Nenugalėta ir „Jonava“. Užfiksuotos lygiosios 1:1

Pirmojo rato paskutinėse A lygos rungtynėse „Trakai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Jonavos“ ekipa bei nelaimėjo trečių rungtynių iš eilės. Nors šis taškas riteriams vėl leido pakilti iki trečiosios vietos, tačiau pačios rungtynės džiaugsmo komandai pernelyg daug nesuteikė. O įvartį trakiškiams vėl pelnė Etiennas Mukanya.

Šiame sezone Olegas Vasilenka stipriai kenčia dėl kadrų stokos – šiandieninė dvikova ne išimtis. Prieš rungtynes pirštą susižeidė Valentinas Jeriomenka, todėl komandos draugų žaidimą stebėjo iš tribūnų. Apskritai, dėl traumų šiandien O.Vasilenka buvo priverstas Valdemarą Borovskį išbandyti vidurio gynėjo pozicijoje, Michailo Šišką – krašto gynėjo ir panašiai.

Tiesa, šiandien komandai padėjo į ją sugrįžęs Lajo Traore. Užkaišiodamas skyles, jis žaidė kairiojo gynėjo pozicijoje ir, tiesą sakant, žaidė labai pagirtinai.

Dvikova prasidėjo „Trakams“ valdant kamuolį ir turint iniciatyvą aikštėje. Ir tai tęsėsi iki 17 minutės, kai riteriai varžovams įvartį tiesiog padovanojo. Atkirstas kamuolys, varžovų greitas puolimas ir Lauryno Stonkaus įvartis.

Tai, beje, buvo toli gražu ne vienintelė „Trakų“ klaida. Žaidybinio broko buvo labai daug, tik tiek, kad situaciją gelbėjo taip pat klystantys „Jonavos“ futbolininkai.

„Mes per daug leidžiame varžovams pelnyti lengvų įvarčių. Negalime to leisti“, – po rungtynių sakė Olegas Vasilenka.

Per pertrauką treneris pakeitė taktiką ir bandė nustebinti priešininkus žaidybine schema 3-4-3.

„Turėjome rizikuoti“, – šį savo sprendimą komentavo O.Vasilenka.

Šis žaidimo pakeitimas lyg ir davė teigiamų vaisių, bet trūko svarbiausio – gyvybės, kuri leistų iškovoti tris taškus. Tai ypač pasijuto po to, kai „Trakai“ išlygino rezultatą, o „Jonava“ dideles gynybes užtvaras pakeitė į žaidimą ir priešininkų aikštės pusėje.

Per likusį laiką laimėti galėjo ir vieni, ir kiti. „Jonava“ bandė pasinaudoti „Trakų“ klaidomis, trakiškiai po dviejų standartų tiesiog nesuvokiamai neįmušė įvarčio. Abiem kartais nepasisekė Svajūnui Čyžui. Dar pridėkime du Diniaro Bilialetdinovo šansus ir gausime visai nemažą puokštę epizodų.

Deja, ta puokštė įvarčiais nevirto, o rungtynės tapo dar vienu nusivylimu.