fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Vis dar traumuotas I.Plūkas: „Kol kas negaliu daryti nieko, ką daro vartininkas“

Patikimai „Trakų“ vartus praėjusiame sezone gynęs bei kvietimo į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę sulaukęs Ignas Plūkas 2018-ųjų metų sezone komandai padėti bent jau kol kas negali – pasiruošimo sezonui metu 24-erių vartininkas susilaužė ranką ir vis dar gydosi patirtą traumą.

Jo vietą startinėje komandos sudėtyje užėmė ukrainietis Timofejus Šeremeta, o konkurenciją grįžtant sudarys ir vienu perspektyviausių Lietuvos vartininkų laikytas Tomas Švedkauskas.

A lygos bronzos medalius praėjusiais metais iškovoję „riteriai“ šiemet kol kas stringa – per keturis susitikimus iškovoti vos 5 taškai ir kol kas užimama ketvirta vieta netenkina nei klubo vadovų, nei žaidėjų, nei paties I.Plūko.

Ignai, kaip jautiesi? Kaip ranka?

Tiesą sakant, jaučiuosi blogai, nes rungtynes tenka žiūrėti iš šono žinant, kad negali komandai niekuo padėti. Kalbant apie ranką – mažais žingsniukais judame į priekį. Po to nelemto alkūnės lūžio ranka po truputį gyja.

Kokios dabar tavo treniruotės? Ką gali ir ko dar negali?

Mano treniruotės šiuo metu daugiausiai vyksta štanginėje. Ten dirbam su fizinio parengimo treneriu bei komandos gydytoju ir stengiamės kaip įmanoma greičiau sustiprinti ranką. Po truputį kilnoju svorius, bet daugiau kažko daryti dar neišeina. Kol kas tikriausiai negaliu daryti nieko, ką daro vartininkas, nes vis dar jaučiu skausmus.

Komanda kol kas buksuoja? Kaip manai, kodėl?

Taip, kol kas komanda buksuoja ir realiai kartojasi praėjusių metų scenarijus. Sunku pasakyti, kodėl antrus metus iš eilės yra tas pats, bet labai tikiuosi, kad kuo greičiau viskas susitvarkys ir pradėsime rodyti žaidimą, kurio nori mūsų fanai ir mes patys.

Šiemet turi du konkurentus dėl vietos sudėtyje. Sutinki, kad lengva nebus?

Sutinku. Atėjus Tomui, konkurencija tapo didesnė, bet  nuo to bus tik daugiau naudos. Sveika konkurencija, kokia bus pas mus man grįžus, verčia tobulėti dar labiau. Visi esame neprasti vartininkai ir treneriai patys matys bei nuspręs kaip elgtis.

Kada galvoji grįžti į rikiuotę?

Manau, kad jau galbūt net kitą savaitę teks nusipūsti dulkes nuo pirštinių ir pradėti po truputį gaudyti kamuolį. Laikas parodys, kokiu greičiu atsigausiu.