shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakai” – “Stumbras”. Trečiasis štrichas

Prieš kelias dienas ant ledo pirmąją sezono pergalę iškovoję “Trakų” futbolininkai trečiadienio vakarą pabandys pakartoti tą patį. Tik šįkart – idealiomis sąlygomis su varžovu, kurio pajėgumo nuspėti kol kas neįmanoma.

Kodėl? Atsakymas paprastas: per trejas (įskaitant Supertaurės dvikovą) rungtynes “Stumbras” parodė tris skirtingus veidas.

 

Data: 2018 m. kovo 7 d. 19:30 val.

Vieta: “Sportima”, Vilnius

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/traku_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_18479

 

Šiandien

Šeštadienį vykusiose rungtynėse Olegas Vasilenko dėl ligų buvo priverstas koreguoti starto sudėtį. Tam buvo surasta palanki proga debiutuoti iš Rusijos atvykusiam naujokui Jevgenijui Osipovui. Šis gynėjas su naujaisiais komandos draugais labai greit rado bendrą kalbą. Per tas kelias dienas tarp rungtynių su “Kauno Žalgiriu” ir “Stumbru” tai pasijuto labai stipriai.

Be to, treniruotėse jau dalyvavo Vaidotas Šilėnas, Justinas Marazas, Ernestas Stočkūnas, tad gali būti, kad starto sudėtis skirsis nuo tos, kurią matėme šeštadienį.

“Stumbras”, savo ruožtu, šių rungtynių pasiruošimui turėjo viena diena mažiau. Po puikių rungtynių su “Žalgiriu” bei iškovoto pirmojo taško, kauniečiai turėtų švytėti. Kitas dalykas – žalgiriečiai juos taip nuvargino, kad kai kuriems žaidėjams dvikovos pabaigoje traukė kojas. Ar užteko jiems atsistatyti per 72 valandas, sužinosime trečiadienį vakare.

II turas

Nepaisant itin sunkių oro sąlygų, “Trakai” sužaidė solidžias rungtynes ir net 4:1 nugalėjo “Kauno Žalgirį”. Ši dvikova buvo svarbi dėl kelių aspektų: jau minėto J.Osipovo įtraukimo į sudėtį, taip pat puikaus Etienno pasirodymo ir Deivido Česnauskio priartėjimo iki šimto. Jei šiandien D.Česnauskis sulauks savojo šanso, jam tai bus šimtosios rungtynės, vilkint “Trakų” marškinėlius. Tiesa, reiktų išskirti ir Michailo Šišką, kurio tikslūs perdavimai komandos draugams pradeda priminti geriausius Jurijaus Mamajevo laikus “Trakų” ekipoje.

“Stumbras” dvikovoje su “Žalgiriu” tašką iškovojo visiškai pelnytai. Net jei vilniečiai turėjo persvarą aikštės vidury, bet tai jiems praktiškai nesuteikė jokių galimybių kurti progas ir mušti įvarčius. Po kontratakų ne prastesnių progų turėjo pats “Stumbras”.

Tarpusavyje

8-4-1. Teigiamą statistiką “Trakams” prieš “Stumbrą” sudėliojo 2015 – ieji. Tais metais riteriai laimėjo visas ketverias tarpusavio rungtynes. Tiesa, net ir tuomet didžioji dalis pergalių nebuvo lengvos.

Nuo 2016 – ųjų kauniečiai atrado būdą, kaip atimti taškus iš pastarųjų trejų metų A lygos prizininkų. Galime priminti, kad vienintelis kol kas patirtas pralaimėjimas šiai ekipai, postą kainavo tuometiniam treneriui Valdui Urbonui.

Akistata

Michailo Šiška prieš Vilių Armanavičių – antrajame šio sezono ture tiek vienas, tiek kitas buvo ryškūs savų komandų vedliai aikštės viduryje. M.Šiška atliko du rezultatyvius perdavimus, V.Armanavičius – buvo vienas lyderių pagal perimtus kamuolius. Kas šiandien laimės aikštės vidurį, turės puikių šansų laimėti rungtynes.