fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Statistikos medis rungtynes „Trakai“ – „Sūduva“ pasitinkant

Pasibaigus pirmajam A lygos mėnesiui, kompanija „InStat“ sudėliojo taškus ant „i“ bei išskyrė begalę statistikos rodiklių, leidžiančių geriau pažinti komandas.

Po pirmojo mėnesio, su devyniais pelnytais įvarčiais, rezultatyviausia lygos komanda yra „Trakai“. Tiesa, riterius į viršūnę pakylėjo aštuonioliktojo turo atkeltos rungtynės su „Palanga“, tačiau net ir be tos dvikovos trakiškiai per rungtynes vidutiniškai mušė po 1,5 įvarčio. Didesnį vidurkį yra pasiekusi tik rytojaus „Trakų“ varžovė Marijampolės „Sūduva“, kuri lygoje pirmauja pagal daugelį aspektų.

Pavyzdžiui, iki šiol marijampoliečiai dar nei karto nepraleido įvarčio po 60 minutės, tuo metu „Trakai“ jau du kartus šį sezoną praleido įvartį po 85 minutės. Be to, šių komandų praleidžiami įvarčiai skiriasi kaip diena ir naktis.

„Trakų“ praleidžiamų įvarčių atstumas siekia beveik 16 metrų. „Sūduva“, savo ruožtu, įvarčius praleidžia iš dviejų metrų atstumo. Šioje klasifikacijoje, beje, nėra Vilniaus „Žalgirio“, nes ši ekipa kol kas nėra praleidusi nei vieno įvarčio.

Be to, trijų praėjusio sezono prizininkų įvarčiai dažniausiai mušami po išbaigtų atakų. „Sūduva“ įvartines atakas rengia net 36 sekundes, „Trakai“ ir „Žalgiris – maždaug po 20. Trumpiausiai (vos 3 sekundes) trunka „Atlanto“ ir „Stumbro“ įvartinės atakos.

„Trakai“ šiemet yra stipriai pagerinę žaidimą po standartinių situacijų. Verta pažymėti, kad po pirmojo mėnesio pagal šį komponentą riteriai netgi neatsilieka nuo šios srities specialistų „Sūduvos“ futbolininkų.

„Trakai“ ir „Sūduva“ lygoje pirmauja dar pagal vieną komponentą – surinktų InStat naudingumo balų vidurkio. Šios ekipos nežymiai lenkia trečioje vietoje esantį „Žalgirį“ bei ant ketvirtojo laiptelio įsitaisiusį „Atlantą“.

„Sūduva“ atlieka daugiausiai smūgių per rungtynes, o „Trakai“ kelia daugiausiai kampinių. Be to, su „Žalgiriu“ trakiškiai dalinasi pirmąją vietą pagal žaidimo laiką su kamuoliu. Savo ruožtu, čia „Sūduva“ tėra ketvirta ir su kamuoliu praleidžia net aštuoniomis minutėmis vidutiniškai mažiau nei šios statistikos lyderiai.

„Trakai“ lenkia „Sūduvą“ pagal suregztų atakų skaičių, tiesa, ir čia reikia pabrėžti, kad riteriai yra sužaidę rungtynėmis daugiau.

Įdomu ir tai, kad pirmąjį naudingiausių pirmojo mėnesio futbolininkų penketuką sudaro tik „Trakų“ ir „Sūduvos“ žaidėjai. Karolis Laukžemis (261) – pirmas, Vaidas Slavickas (251) – antras, Jevgenijus Osipovas (247) – trečias, Etiennas Mukanya (244) – ketvirtas, Justinas Januševskis (243) – penktas. Ir tik šeštoje vietoje žalgirietis Slavko Blagojevičius.

„Trakai“ ir „Sūduva“ pirmąsias šio sezono tarpusavio rungtynes žais šį šeštadienį 13 valandą, sostinės „Sportimos“ manieže. Primename, kad žiūrovus prieš šią dvikovą pasitiks viduramžių riteriai, pertraukos metu savo šou demonstruos Eduardas Batiuto. Be to, turėsite galimybę laimėti kelionę į Berlyną. Bilietai Tiketoje.