shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Naudingiausias antrojo turo žaidėjas – E.Mukanya

Nepaisant prastų oro ir aikštės sąlygų, „Trakų“ naujokas Etiennas Mukanya sugebėjo pademonstruoti savo greičio savybes, įmušti du įvarčius, susikurti dar dvi progas bei tapti naudingiausiu antrojo A lygos turo žaidėju.

Sistemos „Instat“ duomenimis, E.Mukanya surinko 232 naudingumo balus ir keturiais balais aplenkė buvusį „Trakų“ kapitoną Arūną Klimavičių.

„Esu pakylėtas. Tikrai džiaugiuosi, kad galėjau padėti komandai. Nepaisant to, kad aš naujokas, futbolo kalba visiems yra vienoda. Turbūt dėl to, nejaučiu jokio diskomforto. Tiesa, diskomfortą jaučiu dėl lietuviško oro (šypsosi)“, – sakė pirmojo įvertinimo sulaukęs futbolininkas, kuris skirtingai nei pirmajame ture, žaidė puolėjo pozicijoje.

„Pagrindinė mano pozicija – krašto saugas, tačiau man patinka žaisti ir ten, ir ten. Svarbu, kad būčiau kuo arčiau įvarčių. Vienintelis dalykas, kurio dabar noriu – trečiadienį padaryti tai, ką sugebėjau padaryti Kaune“, – dėstė futbolininkas.

Priminsime, kad trečiojo turo rungtynes „Trakai“ su Kauno „Stumbru“ trečiadienį 19.30 val. žais sostinės „Sportimos“ manieže. Bilietais prekiauja Tiketa.