fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Į rinktinę keliauja ir J.Januševskis

Prie anksčiau Edgaro Jankausko kvietimų sulaukusių “Trakų” atstovų Valdemaro Borovskio ir Modesto Vorobjovo prisijungė ir šiemet užtikrintą žaidimą demonstruojantis Justinas Januševskis. Gynėjas nacionalinę komandą papildys po ketverių metų pertraukos.

“Reikėjo išlaukti. Kaip bet kuris futbolininkas, visada to troškau ir norėjau. Žinau, ką reiškia atstovauti savo šaliai, vilkint U-19, U-21 rinktinių marškinėlius, dabar laikas įrodyti ir vyrų rinktinės treneriui, kad esu to vertas jo pasitikėjimo”, sakė devintą sezoną “Trakų” marškinėlius vilkintis J.Januševskis.

Vienintelį kartą J.Januševskis į rinktinę buvo pakviestas, kai jai dar vadovavo Igoris Pankratjevas. Beje, E.Jankauskas tuomet treniravo “Trakus”.

“Puikus treneris – puikūs prisiminimai. Jis manimi pasitikėjo, o jaunam žaidėjui – tai labai svarbu. Labai apsidžiaugiau sulaukęs jo skambučio”, – sakė J.Januševskis.

Kovo 26 – ąją gynėjas švęs 23 – ąjį gimtadienį. Dvi dienas prieš tai Lietuvos rinktinė kausis su Gruzija, dieną po to – su Armėnija.