fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Antras dublis per 5 dienas. „Trakai“ – „Palanga“

Prieš keturias dienas Klaipėdoje du taškus prieš „Palangą“ praradę „Trakų“ futbolininkai šį  sekmadienį atkeltose rungtynėse prieš tą pačią komandą kovos dar kartą. Tiesa, šįsyk veiksmas keliasi į sostinės „Sportimos“ maniežą, kuriame „Trakai“ šį sezoną dar nelaimėjo.

 

Data: 2018 m. kovo 18 d. 18:00 val.

Vieta: „Sportimas“ maniežas

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/traku_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_18479

 

Ko riteriai turėtų išvengti, kad nepasikartotų blogasis antradienio scenarijus?

  1. Visų pirma, komanda neturi teisės įsivelti į priešininkų žaidimą. Antradienį tai daryti sekėsi tik 30 antrojo kėlinio minučių. Likusias 60 minučių komanda nei žaidė, nei juo labiau mėgavosi žaidimu.

 

  1. Dar vienas dalykas, kuris per ketverius metus yra tapęs vizitine „Trakų“ kortele – žaidimas kraštais. Nuo pat pirmojo turo dvikovos su „Atlantu“ per retai yra išnaudojami kraštai. Klaipėdoje buvo tas pats – žaidimas aikštės viduriu dėl priešininkų susispaudimo buvo pasmerktas nesėkmei.

 

  1. Progų realizacija. Nepaisant prastų rungtynių, vis tik „Trakai“ turėjo dar bent dvi progas, kurios privalėjo virsti įvarčiais. Tiek Justino Marazo, tiek Roko Gedmino atvejais, pabėgimas vienas vartininką įvarčiais nesibaigė tik dėl didžiulio atsitiktinumo.

„Trakai“ vis dar bus priversti be būrio traumuotų žaidėjų, tačiau, kaip ir kitais atvejais, pasiteisinimų dėl to negali būti ir nebus.

Primename, kad šių rungtynių įvarčiai taps abonemento nuolaida. Kiekvienas tikslus smūgis (nepriklausomai į kuriuos vartus) – metinio bilieto kainą mažins dešimčia procentų.