fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Lietuvos rinktinėje – pirmasis „Milan academy Vilnius“ auklėtinis

Naujai suformuota Lietuvos U-15 rinktinė grįžo iš Tbilisio, kur praėjusią savaitę dalyvavo keturių komandų turnyre kartu su Gruzija, Turkija ir Baltarusija. Į Lietuvos rinktinę buvo iškviestas ir „Milan academy Vilnius“ puolėjas Kajus Kavaliauskas, kuris tapo pirmuoju vos prieš ketverius metus atsidariusios akademijos auklėtiniu.

Tiesioginiu reisu iš Kauno į Kutaisį skridę, o vėliau iki Tbilisio autobusu važiavę jaunieji futbolininkai netrukus buvo priversti pripažinti skaudų Gruzijos rinktinės pranašumą 6:0.

„Tarp komandos draugų nebuvo komunikacijos, nesugebėjome kontroliuoti kamuolio – toks ir rezultatas. Gruzinai mus spaudė ir tas presingas mus išmušė iš vėžių. Be to, kai jie buvo su kamuoliu, atrodė, kad jų aikštėje daugiau. Niekaip nesugebėjome išsirinkti jų žaidėjų“, – prisiminimais iš debiutinių rungtynių dalinosi K.Kavaliauskas.

„Šiaip jau keista, kad nebuvo tos komunikacijos, nes su rinktinės draugais daug laiko susibendrauti nereikėjo. Tikrai gražiai sutarėme ir bendravome“, – apie Svajūno Česnulio vadovaujamą ekipą sakė jaunasis milanietis.

Antrose turnyro rungtynėse Lietuva 1:2 nusileido Turkijai, trečiose – 1:0 buvo įveikta Baltarusija.

„Sakyčiau, kad stipriai pagerinome komunikaciją ir žymiai geriau gynėmės. Tikslas buvo nebepalikti laisvų varžovų ir mums tai sekėsi. Bėgome į dvikovas, geriau kovojome, dėl to ir geresni rezultatai“, – sakė K.Kavaliauskas.

„Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę atstovauti savo šaliai. Tai man didžiulis įvertinimas. Pastebėjau savo klaidas, supratau, kad daug ką turiu žymiai greičiau galvoti, atlikti veiksmus ir taip toliau. Turiu tikslą ir toliau atstovauti Lietuvos rinktinei, todėl esu pasiruošęs dirbti dar sunkiau, o treneriams įrodyti, kad esu vertas rinktinės marškinėlių“, – dėstė „Milan academy Vilnius“ auklėtinis.