Krepšelis Pirkti

08.03 FK Riteriai – FK Palanga

FK Riteriai 1 - 0 FK Palanga
03 Rgp 2019 - 17:00LFF stadionas

Po pertraukos sugrįžusi A lyga „Riteriams“ buvo sėkminga. Dabar jau Alberto Rybako treniruojama ekipa 1:0 nugalėjo iš pagrindų pasikeitusią „Palangą“, o pergalingą įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Lajo Traore.

A.Rybakas starto sudėčiai pasirinko tą patį vienuoliktuką, kuris prieš savaitę žaidė kontrolines rungtynes su Minsko „Dinamo“. V.Šarkauskas vartuose; gynybos grandyje – V.Borovskis, R.Šveikauskas, D.Barauskas, A.Levšinas; sauguose – T.Dombrauskis, D.Virkšas, A.Gurenka, D.Kazlauskas ir L.Traore; priekyje – T.Moffi.

Nuo dvikovos pradžios „Riteriai“ turėjo iniciatyvą, kaip įprasta ilgiau valdė kamuolį, tačiau kaip įprasta, kamuolys į trečiąją zoną arba nepatekdavo, arba ten būdavo padarytas netikslus veiksmas, užbaigdavęs ataką.

Nors „Palangos“ žaidėjų meistriškumas iki rungtynių buvo sunkiai nuspėjamas, tačiau buvo galima numanyti, kad ši ekipa žais antru numeriu bei stengsis pereiti į kontrataką. Taip ir buvo. Kai kurie išėjimai buvo neprasti, tačiau progų nekūrė ir ši komanda.

Vienintelis įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje buvo įmuštas po to, kai „Palanga“ kėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, nespėjo sugrįžti į gynybą ir vienas prieš varžovų vartus pabėgęs L.Traore nubaudė varžovus.

Po pertraukos žaidimas pernelyg nepasikeitė. Vėl aikštėje vyravo chaosas ir abipusės klaidos. Palangiškiai, galbūt, jau kiek ilgiau palaikė kamuolį, tačiau tai garantavo geresnes galimybes „Riteriams“ kontratakuoti.

Blogiausia buvo tai, kad tos kontratakos užstrigdavo po netikslių perdavimų. Antrojo kėlinio viduryje buvo net šešių iš eilės atakų serija, kai viskas užsibaigdavo po netikslaus perdavimo.

Savo ruožtu, „Palanga“ klydo nemažiau, o tai lėmė, kad ši komanda ne tik neįmušė įvarčio, bet ir progų nesukūrė.

„Trūko kokybės. Ties ja dirbsime iki kitų rungtynių. Vis tik, manau, kad laimėjome pelnytai“, – reziumavo naujasis „Riterių“ vyriausiasis treneris Albertas Rybakas.

„Riteriai“ turnyro lentelėje savo sąskaitą per šią savaitę papildė šešiais taškais. Prieš šią dvikovą komandai buvo įrašyti trys taškai už praleistas rungtynes su iš čempionato pašalintu „Stumbru“. Tai reiškia, kad nuo Vilniaus „Žalgirio“ „Riterius“ dabar skiria jau tik šeši taškai, o „Kauno Žalgiris“ – lenkiamas septyniais.