shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

04.27 FK Riteriai – FK Sūduva

FK Riteriai 1 - 2 FK Sūduva
27 Bal 2019 - 20:00LFF stadionas

Aštuntojo A lygos turo rungtynėse sostinės „Riteriai“ 1:2 nusileido čempionei Marijampolės „Sūduvai“ bei dar labiau nutolo nuo pirmojo ketverto. Vienintelį Riterių įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Mindaugas Grigaravičius.

Šį sezoną jau susiklostė tokia tendencija, kad „Riteriai“ savo geriausias rungtynes sužaidžia prieš „Sūduvą“. Deja, abiem bandymais patirtos nesėkmės.

Aurelijus Skarbalius prieš šią dvikovą prarado susirgusius Artiomą Gurenką ir Justiną Januševskį, kuriuos pakeitė Dovydas Virkšas ir Aleksandras Levšinas. Verta pažymėti, kad šie du futbolininkai buvo vieni geriausių komandos žaidėjų.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „Sūduvai“, tačiau „Riteriai“ netrukus žaidimą išlygino. Deja, trečioji zona ir vėl buvo išjungta iš žaidimo, todėl per visą pirmąjį kėlinį aikštės šeimininkai žaidė tarsi be vartų.

„Sūduva“ labai daug progų nesukūrė, tačiau jai užteko, kad kartą kamuolys atsidurtų vartų tinkle. Sužaidus 34 minutes visiškai be priežiūros paliktas Povilas Leimonas iš kelių metrų nepaliko šansų „Riterių“ vartininkui Tomui Švedkauskui.

Labai nedaug trūko, kad tas pats P.Leimonas prieš tą įvartį būtų pašalintas iš aikštės. Nuo varžovų pabėgęs Donatas Kazlauskas buvo nutemptas abiem rankomis ir jei jis būtų buvęs bent keliais metrais arčiau vartų, P.Leimonui būtų parodyta raudona kortelė.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai panašiai kaip vyko pirmasis, o ir antrasis praleistas įvartis labai panašus į pirmąjį. Kažkas kažkur nespėja, o sūduvietis muša vos iš kelių metrų.

Po to antrojo praleisto įvarčio Riteriams prireikė kelių minučių, kad pakiltų iš nokdauno ir kai tai padarė – sužaidė geriausią rungtynių atkarpą. Taip, „Sūduva“ po kontratakų turėjo savo šansų, bet ir „Riteriai“ sukūrė tiek progų, kiek nebuvo per paskutines dvejas rungtynes kartu sudėjus.

Vienas iš tų epizodų baigėsi M.Grigaravičiaus įvarčiu. Dar vienas įvartis Teremo Moffi įvartis neįskaitytas dėl nuošalės.

Dvikovos pabaiga vėl įnešė pozityvo. Deja, tas pozityvas paženklintas nuliu taškų.

Po savaitės laukia dvikova Kaune su tiesioginiu konkurentu dėl ketvirtosios vietos. Nepaisant to, kad dar tik prasidėjo antrasis ratas, tačiau praradinėti taškų jau dabar nebegalima.