Pirmoje lygoje „Riteriai B“ nugalėjo „Garliavą“

Aštuntojo Pirmos lygos turo rungtynėse „Riteriai B“ 1:0 išvykoje nugalėjo „Garliavos“ komandą bei turnyro lentelėje pakilo į aštuntąją poziciją. Vienintelį įvartį, realizavęs 11 metrų baudinį, 78 minutę pelnė Eimantas Lotužys.

Nepaisant to, kad rungtynės vyko varžovų aikštėje, „Riteriai B“ iki pertraukos jose jautėsi šeimininkais. Nuo pirmų akimirkų įsitaisę kauniečių aikštės pusėje, Stefano Greco auklėtiniai sukūrė kelias progas, kurios įvarčiais nevirto.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Tuomet „Garliava“ perėmė iniciatyvą, aukštai pradėjo spausti „Riterius B“ bei kurti progas. Vis tik, nei viena jų rezultato neatnešė. Vilniečiai, savo ruožtu, savųjų šansų ieškojo kontratakose.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei dešimčiai minučių, po „Riterių B“ išpuolio Egidijus Mickus buvo pargriautas baudos aikštelėje, o skirtą 11 metrų baudinį realizavo E. Lotužys.

Dvikovos pabaiba buvo karšta – aikštės šeimininkai karštligiškai bandė išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti S. Greco auklėtiniai neleido. Per paskutines aštuonias minutes buvo parodytos net penkios geltonos kortelės.

„Labai sunkios rungtynės. Visą laiką stipriai lijo lietus, kuris, neabejotinai, darė didžiulę įtaką. Iki pertraukos mums pavyko daugiau žaisti su kamuoliu, po pertraukos varžovai to neleido. Fiziškai labai sunkus apylygis mačas, kuris šįsyk mums baigėsi sėkmingai“, – komentavo S. Greco.