Nugalėję „Ataką“ 5:1, „Riteriai“ keliauja į LFF taurės ketvirtfinalį

Sostinės „Pilaitės“ stadione vykusiose „Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalio rungtynėse sostinės „Riteriai“ 5:1 nugalėjo mėgėjų lygoje žaidžiančią „Ataką“ bei iškovojo kelialapį į turnyro ketvirtfinalį. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Dmytro Bilonogas, po vieną Artūras Dolžnikovas, Tomašas Vestenickis ir Gytis Paulauskas.

Nuo pat dvikovos pradžios „Riteriai“ aiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, atliko du pavojingus smūgius, tačiau tuo vilniečių išpuoliai ir baigėsi. Kamuolio kontrolė nekėlė jokių abejonių, tačiau aštrumo trūkumas buvo akivaizdus. Visiškai nesisekė perdavimai iš kraštų, o tanki aikštės gynyba „Riteriams“ buvo neįveikiama.

Pirmas įvartis krito sužaidus beveik pusvalandį. Po šiurkščios gynėjo klaidos visiškai vienas paliktas A. Dolžnikovas smūgiu iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus. Daugiau realių progų iki pertraukos „Riteriai“ nesukūrė.

Vaizdas kardinaliai pasikeitė antrajame kėlinyje, per pertrauką pakeitus net keturis žaidėjus. Aikštėje vietoj Akseli Kalermo, Mato Ramanausko, Lucaso Diaso bei A. Dolžnikovo pasirodė Mindaugas Grigaravičius, Tomas Dombrauskis, Rokas Filipavičius ir D. Bilonogas.

Pačią pirmą minutę po dar vienos gynėjų klaidos buvo įmuštas antrasis įvartis, o tada „Atakos“ vartininką užliejo atakų banga. Vis tik, net kelis sykius iš itin dėkingų situacijų pastarojo pramušti nepavyko.

Stipriai savo aikštės pusėje prispausti atakiečiai sykį kontratakavo ir to rezultatas – uždirbtas 11 metrų baudinys. Jį realizavę aikštės šeimininkai skirtumą sušvelnino iki 1:2.

Rungtynių pabaiga vėl priklausė „Optibet A lygos“ atstovams. Iš pradžių po M. Grigaravičiaus pakelto kamuolio nuo kampinio gairelės galva įvartį įmušė G. Paulauskas. Dar po penkių minučių įspūdingu tolimu smūgiu pasižymėjo D. Bilonogas, kuriam priklauso ir įvartis prieš pat finalinį teisėjo švilpuką.

Su kuo teks rungtyniauti „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalyje, paaiškės penktadienį.

„Riterių“ sudėtis: A. Vitkauskas, Choco, A. Levšinas, P. Dimovas, A. Kalermo (46 min. M. Grigaravičius), O. Badmus, M. Ramanauskas (46 min. T. Dombrauskis), L. Dias (46 min. R. Filipavičius; 68 min. V. Borovskij), A. Dolžnikovas (46 min. D. Bilonogas), T. Vestenicky, G. Paulauskas.