Kontrolinėse rungtynėse – pergalė prieš „Jonavą“

Išnaudodami rinktinių pertrauką, sostinės „Riteriai“ sužaidė kontrolines rungtynes Jonavoje, kur iškovojo pergalę 3:0. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Gytis Paulauskas, vieną – Ernestas Andriušis.

Nuo dvikovos pradžios iniciatyvą perėmę vilniečiai savojo pirmo šanso laukė beveik pusę kėlinio. Tuomet varžovų vidurio gynėją paspaudęs ir kamuolį perėmęs G. Paulauskas atsidūrė vienas prieš vartininką bei užtikrintu smūgiu išvedė „Riterius“ į priekį.

Pasiekus įvartį, svečių apsukos šiek tiek sumažėjo. Tuo metu jonaviškiai sukūrė pora pusprogių, kuriomis pasinaudoti nesugebėjo.

Po pertraukos „Riterių“ žaidybinis pranašumas vėl nekėlė abejonių, o Roko Filipavičiaus prasiveržimas palei vartų liniją ir atmestas kamuolys G. Paulauskui, „Riteriams“ suteikė dviejų įvarčių persvarą.

Įpusėjus antrajam kėliniui, pagrindinėje komandoje debiutavo vakar septynioliktąjį gimtadienį atšventęs Emilis Andriuškevič. Kartu su juo į aikštę žengė ir sunkią traumą išsigydęs Justinas Marazas.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo po keitimo pasirodęs E. Andriušis. Įžaidinėdami kampinio situaciją, aikštės šeimininkai prarado kamuolį. Tuomet Valdemaras Borovskis altiko penkiasdešimties metrų spurtą, atidavė kamuolį atakos smaigalyje atsidūrusiam E. Andriušiui, kuris užtikrintu smūgiu persvarą padidino iki trijų įvarčių.