Gargždiškių kontratakos lėmė „Riterių B“ nesėkmę prieš „Bangą B“

Pirmos lygos dvidešimt antrojo turo rungtynėse „Riteriai B“ 0:3 pralaimėjo Gargždų „Bangos B“ ekipai. Visi trys įvarčiai buvo įmušti po pertraukos, du iš jų – po kontratakų.

Susitikimą „Riteriai B“ pradėjo su vartininku Geraldu Širvinsku, kuris ilgą laiką komandai negalėjo padėti dėl traumos. Vartininkas kelis kartus įsitraukė į žaidimą, bet labai daug darbo neturėjo.

Pačios rungtynės prasidėjo „Riterių B“ kamuolio valdymu ir kiek dažnesniu apsilankymu prie varžovų vartų. Vis tik, rimtesnio pavojaus, išskyrus Ernesto Andriušio galimybę, aikštės šeimininkai nesukūrė.

Antrasis kėlinys startavo labai panašiai. „Riteriai B“ turėjo kamuolio kontrolę, tačiau rimtesniais pavojais pasigirti negalėjo. O tuomet atėjo „Bangos B“ eilė. Viena kontrataka – 0:1, antra kontrataka – 0:2, šiurkšti klaida gynyboje – 0:3. Visi įvarčiai buvo sumušti per paskutinį pusvalandį.

Po šio pralaimėjimo „Riteriai B“ išsilaikė dešimtoje Pirmos lygos turnyro lentelės vietoje. Iki sezono pabaigos liko sužaisti ketverias rungtynes. Artimiausios – kitą sekmadienį namie su Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda.