Antrose kontrolinėse rungtynėse – „Riterių“ pergalė prieš „Šilą“

Šeštadienį įvykusiose kontrolinėse rungtynėse sostinės „Riteriai“ Kazlų Rūdoje 2:1 nugalėjo „Šilą“. Įvarčius nugalėtojams pelnė peržiūroje dalyvaujantis Emmanuelis Uzochukwu ir Valdemaras Borovskis.

Nuo pat rungtynių pradžios „Riteriai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir visą pirmą kėlinį buvo žymiai geresnė komanda. Tarp daugybės progų, vienoje situacijoje V. Borovskis iš dešinės numetė kamuolį pirmas rungtynes komandoje žaidusiam E. Uzochukwu, kuris šaltakraujiškai pelnė pirmąjį įvartį.

Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos, „Riteriai“ sukūrė dar vieną įvartinę situaciją, kai iš kairiojo krašto perdavimą gavęs V. Borovskis padvigubino skirtumą.

„Pirmu kėliniu tikrai esame patenkinti, sukūrėme daug progų, dvi pavertėme įvarčiais. Galbūt aikštės būklė trukdė atskleisti kokybę, bet pasirodymu džiaugiamės“, – kalbėjo „Riterių“ treneris Valdas Trakys.

Per pertrauką „Riteriai“ pakeitė pusę komandos ir, natūralu, kad žaidimas tapo nebe toks užtikrintas. Savo ruožtu „Šilas“ po standartinių situacijų skirtumą sušvelnino, o vėliau turėjo galimybę net išlyginti rezultatą.

„Šią savaitę žaidėjai gavo didelį krūvį, todėl mums nebuvo lengva. Varžovai prie standartinių situacijų sukūrė nemažai, tad turime apie ką pakalbėti. Aišku, reikia pripažinti, kad atlikus keitimus, žaidimas išsiderino“, – sakė V. Trakys.

Prieš „Šilo“ įvartį „Riteriai“ turėjo puikų šansą išspręsti rungtynes, tačiau jo neišnaudojo.

„Riterių“ startinė sudėtis: A. Vitkauskas, D. Malžinskas, D. Barauskas, V. Jeriomenko, V. Borovskis, T. Dombrauskis, M. Grigaravičius, R. Filipavičius, A. Lezama, J. Lubas, E. Uzochukwu.

Antrajame kėlinyje po keitimų pasirodė: O. Badmus, A. Kalermo, V. Paulauskas, A. Valukonis, G. Paulauskas, E. Andriušis, P. Kalimavičius, R. Masenzovas.