Pirmos lygos rungtynėse „Riteriai B“ nusileido „Žalgiriui B“

Pirmą nesėkmę Pirmos lygos pirmenybėse patyrė „Riteriai B“ futbolininkai. Jie antrojo turo rungtynėse 1:3 nusileido „Žalgiriui B“ bei turnyro lentelėje nukrito į dešimtą poziciją. Vienintelį „Riterių B“ įvartį pelnė Juozas Lubas.

LFF stadione vykusiose rungtynėse jaunieji Riteriai dominavo nuo susitikimo pradžios iki pabaigos, o dvikovos baigtį, kaip įprasta, padiktavo vaikiškos klaidos gynyboje. Tokiu būdu jaunieji žalgiriečiai dar neįpusėjus pirmajam kėliniui išsiveržė į priekį.

Po pertraukos „Riterių“ atakos tapo dar aktyvesnės ir netrukus baudos aikštelėje buvo pargriautas Rokas Filipavičius. Prie 11 metrų žymos stojęs J. Lubas neklydo ir rezultatas tapo 1:1.

Iškart po šio epizodo savo gerą šansą turėjo ir Justinas Marazas, tačiau jam vienas prieš vieną oponentų vartininko įveikti nepavyko. Tai buvo ne paskutinis kartas, kai situacija galėjo pakrypti „Riterių“ pusėn. Po vienos iš atakų, Dovydas Virkšas gražiai praleido kamuolį Valdui Paulauskui, o po šio smūgio galingai buvo sudrebinta vartų konstrukcija. Deja, kamuolys vartuose neatsidūrė.

Vartų konstrukcijos stiprumą patikrino ir žalgiriečiai, kai po baudos smūgio iš 17 metrų per plauką nepasiuntė kamuolio į Geraldo Širvinsko ginamus vartus. Jei toje situacijoje aikštės šeimininkų teisėmis žaidusiems žalgiriečiams pasižymėti nepavyko, tai 81 minutę po kontratakos trys prieš du Meinardas Mikulėnas nesunkiai nuginklavo G. Širvinską.

Pagrindiniam laikui artėjant prie pabaigos, traumą patyrė „Žalgirio B“ vartų sargas Gaudentas Ralys. Varžovai nebeturėjo keitimų, todėl į vartus stojo aikštės žaidėjas. Neabejotinai, tuomet „Riterių“ pagrindine užduotimi tapo kuo daugiau smūgiuoti į vartus. Deja, per likusį laiką į vartų plotą nebuvo atliktas nei vienas smūgis.