Susitikime su „Sūduva“ patirtas pralaimėjimas

Ikisezoninėse kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ 0:2 nusileido Marijampolės „Sūduvai“. „Riteriams“ šįkart atstovavo tie futbolininkai, kurie nežaidė šios dienos mače prieš „Panevėžį“.

Marijampoliečiai rungtynių pradžiai pasiūlė gana aukštą tempą, prie kurio „Riteriai“ labai greitai prisitaikė. Per dvidešimt susitikimo minučių nei prie vienų, nei prie kitų vartų nė vieno rimtesnio pavojaus sukurta nebuvo, o tuomet „Sūduvos“ kontrataka virto vienuolikos metrų baudiniu bei pelnytu įvarčiu.

Šis pasikeitimas „Riterių“ nei kiek neišmušė iš vėžių ir toliau vyko lygios rungtynės, kuriose nei viena, nei kita komanda rimtesnio pavojaus nesukūrė.

Po pertraukos „Riterių“ gretose pasikeitė vartininkai – Luką Paukštę pakeitė Geraldas Širvinskas. Pastarajam kartą teko traukti kamuolį iš tinklo, kai po komandos draugų klaidos marijampoliečiai greitai priartėjo prie G. Širvinsko vartų ir nepaliko jam šansų.

Apskritai, antrajame kėlinyje „Sūduvos“ futbolininkai žaidė aštriau ir ne kartą grasino „Riterių“ vartams, tačiau dažniausiai po jų smūgių kamuolys skriedavo šalia arba puikiai sužaisdavo G. Širvinskas.

Per likusį laiką keitėsi abiejų komandų sudėtys, „Sūduva“ ir toliau turėjo iniciatyvą, tačiau rezultatas nepasikeitė.

„Riterių“ sudėtis: L. Paukštė (46 min. G. Širvinskas), V. Borovskis, A. Kalermo, P. Kalimavičius (75 min. R. Šveikauskas), R. Masenzovas, M. Ramanauskas, V. Paulauskas (85 min. K. Beršta), D. Virkšas, M. Grigaravičius, R. Filipavičius (75 min. J. Lubas), L. Kochanauskas.