shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Riteriuose“ dar vienas sugrįžimas – po dvejų metų pertraukos prisijungė A. Dolžnikovas

„Riteriai“ turi trečią naujoką – juo tapo dvidešimtmetis saugas Artūras Dolžnikovas. Futbolininkas prieš dvejus metus jau buvo Vilniaus klubo sistemos dalimi, sužaidė trejas rungtynes A lygoje, o dabar į klubą sugrįžta sustiprėjęs tiek fiziškai, tiek emociškai. A. Dolžnikovas su „Riteriais“ treniruojasi nuo sausio pradžios bei žaidė visose trejose kontrolinėse rungtynėse.

„Prieš dvejus metus prie „Riterių“ prisijungiau dar labai jaunas, todėl nelabai žinojau, ko noriu, nebuvau išsigryninęs tikslų. Dabar žinau. Turbūt, toks didžiausias skirtumas. Visą žiemą sunkiai dirbau ruošdamasis būsimam sezonui – iš pradžių vienas, o po to ir su komanda. Pradžia padaryta – tikiuosi, kad kuo toliau, tuo vaizdas bus geresnis. Patekau į jauną, ambicingą komandą ir dėl to esu labai laimingas“, – kalbėjo A. Dolžnikovas.

Per kontrolines rungtynes A. Dolžnikovas yra dažniausiai matomas žaidėjas prie kamuolio standartinių situacijų metu. Anot klubo sporto direktoriaus Tado Simaičio, labai realu, kad tokia tendencija išliks ir prasidėjus čempionatui.

„Klubas Artūrui suteikė antrą progą įrodyti, jog jis vertas būti čia ir suteikė galimybę tapti geru futbolininku. Matome, kad yra tiek fiziškai, tiek techniškai pasiruošęs, todėl jis aiškus pretendentas į startinę sudėtį ir prasidėjus sezonui. Neabejoju, kad dažnai jį matysime realizuojant standartines situacijas, nes tam jis turi neeilinius sugebėjimus.

Artūrui tik 20 metų, vaikinas dar turės visą ciklą U-21 rinktinėje, todėl mano palinkėjimas būtų užsikabinti ne tik klube, bet ir rinktinėje bei įrodyti, jog gali žaisti aukštesniame lygyje“, – sakė T. Simaitis.

Nuo praėjusių metų „Riterių“ žaidėjų kolektyvą taip pat papildė vartininkas Armantas Vitkauskas ir puolėjas Lukas Kochanauskas. Ketvirtąsias ikisezonines rungtynes „Riteriai“ jau šiandien žais prieš Vilniaus „Žalgirį“.