shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pirmieji sezono testai: sprinto lyderiu tapo V. Paulauskas, ištvermės – T. Dombrauskis

Šią savaitę į pirmąją pasiruošimo naujajam sezonui treniruotę susirinkę sostinės „Riteriai“ sudalyvavo ir testuose, po kurių galutinai patvirtintas darbų planas. Geriausią laiką bėgdamas 30 metrų distanciją pademonstravo Valdas Paulauskas, įveikęs ją elitiniu 3,87 sekundės greičiu. Ištvermei skirtame „Yo-Yo“ teste geriausiai pasirodė Tomas Dombrauskis.

„Iš esmės, rezultatai yra tokie, kokių ir tikėjomės. Nusibrėžiame kryptį ir einame ja, kad po mėnesio tie skaičiai būtų dar geresni. Kalbant apie individualius pasirodymus, tai su Tomu taip jau yra, kad kiek jam pasakysi bėgti, tiek jis ir bėgs. Šiuo aspektu problemų jis niekada neturėjo ir, tikėtina, neturės.

Valdas, savo ruožtu, 30 metrų rungtyje pasiekė asmeninį rekordą. Apskritai, daugelis komandos žaidėjų „išlipo iš keturių sekundžių“, o tai, pripažinkime, yra solidus rezultatas“, – sakė „Riterių“ fizinio rengimo treneris Arnas Juozaitis.

„Riteriai“ dėl gausiai šiomis dienomis iškritusio sniego LFF stadioną iškeitė į „Sportima“ maniežą. Jau kitą savaitę komandai bus didinami krūviai, o sausio 16-ąją laukia pirmos kontrolinės rungtynės su Telšių „Džiugu“. Pasak klubo sporto direktoriaus Tado Simaičio, draugiški susitikimai numatomi kiekvieną savaitę iki čempionato starto.

Kaip buvo minėta anksčiau, su „Riteriais“ treniruojasi Lukas Kochanauskas ir Kajus Beršta. Anot T. Simaičio, jo stalčiuje yra ir gerokai daugiau pavardžių žaidėjų, kurie 2021-aisiais galėtų tapti „Riterių“ dalimi.