shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Į Lietuvą sugrįžo A. Kalermo

Kai prieš skrydį į Lietuvą „Riterių“ legionierius Akselis Kalermo užrakino namų duris, gatvėje jį pasitiko metro sniego sluoksnis. Skamba paradoksaliai, tačiau kelionė į Vilnių jam priminė kelionę į pavasarį.

„Pas mus dabar spaudžia penkiolikos laipsnių šaltis, o metras sniego tikrai ne riba. Net nesistengdami dabar Suomijoje rastumėte žymiai didesnių sniego kalnų. Tad taip… sausio mėnesį aš iš žiemos atvykau į pavasarį“, – geros nuotaikos po sunkios kelionės ir pirmos komandinės treniruotės nestokojo A. Kalermo.

Tiesa, tą pavasarį pasitikti nebuvo taip paprasta. Dėl sumažėjusių skrydžių pirmiausia jo laukė kelionė į Švediją, septynių valandų laukimas oro uoste ir tik tada valandos trukmės skrydis į Vilnių. Dar po keliolikos valandų jis su komandos draugais jau dalyvavo pirmoje savo 2021 metų bendroje treniruotėje. Iki tol gimtojoje Suomijoje individualiai sportavęs gynėjas kūną paruošė didesniems krūviams.

„Jaučiuosi puikiai. Kol buvau namuose, Suomijoje veikė visi sporto klubai, tad problemų ruošiantis nekilo absoliučiai jokių. Labai džiaugiuosi sutikęs komandos draugus – jie visi kupini energijos ir susikoncentravę. Apskritai, kažkokių didelių pasikeitimų nėra arba per vieną treniruotę jų nepastebėjau“, – sakė A. Kalermo.

Kaip ir visi „Riteriai“, legionierius iš Suomijos dar prieš mėnesį gavo klubo parengtą programą, pagal kurią daugiausiai dėmesio skyrė į jėgai, greičiui, judrumui. Anot futbolininko – tam, ko labiausiai jam trūko praėjusiais metais.

„2020-ųjų sezonas man buvo pirmas Lietuvoje. Čia aš atvykau be ilgos žaidybinės praktikos, po COVID-19 sukeltų problemų, tad natūralu, jog nebuvau geriausios formos. Nei fizinės, nei psichologinės. Visiška tiesa, kad toli gražu ne visą laiką pernai buvau patenkintas savo žaidimu. Neturiu nė menkiausios abejonės, kad būsimieji metai bus žymiai geresni. Labai džiaugiuosi, kad naujajam sezonui turiu galimybes ruoštis nuo pat pradžių, dalyvausiu visose ikisezoninėse rungtynėse. Tai labai svarbu kiekvienam žaidėjui.

Mūsų komanda turi charakterį ir tai mes geriausiai įrodėme UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse prieš „Derry City“. Labai noriu, kad būtent tų rungtynių emociją ir aistrą mes perkeltumėm į kiekvieną būsimo sezono mačą“, – motyvacijos nestokojo A. Kalermo.

Ši treniruočių savaitė „Riteriams“ – įvadinė. Jau kitą savaitę komandos laukia pirmos kontrolinės rungtynės.