shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Baigėsi Lajo Traore sutartis su „Riteriais“

Ketverius metus „Riterių“ klube rungtyniavusio saugo Lajo Traore sutartis baigėsi kartu su 2020-ųjų A lygos sezonu.

Išvykdamas namo futbolininkas dėkojo komandai už augimą kartu, palinkėjo sėkmės ateityje ir atskleidė, jog toliau ieškos kelių, kaip įgyvendinti savo svajonę.

2016 metais į Lietuvą iš Dramblio Kaulo Kranto atvykęs saugas iš pradžių atstovavo B komandai Pirmoje lygoje, vėliau įsitvirtino A komandoje, dar vėliau turėjo biurokratinių problemų dėl vizos. Per visą karjeros dalį Lietuvoje L.Traore kentėjo dėl traumų, bet dažniausiai sugrįždavo dar stipresnis.

„Plačiąja prasme, tai buvo puiki patirtis. Per visus tuos metus mes sužaidėme ne vienas fantastines rungtynes tiek A lygoje, tiek UEFA Europos lygos atrankose. Niekada nepamiršiu rungtynių prieš Belgrado „Partizan“ ekipą, nepamiršiu daugelio rungtynių prieš „Sūduvą“. Visada jutau malonumą žaisdamas prieš stiprius varžovus. Klube aš užaugau kaip žaidėjas, esu dėkingas kiekvienam prie to prisidėjusiam. Vienintelis nusivylimas tas, kad nepavyko laimėti jokio trofėjaus“, – kalbėjo L. Traore.

Legionieriaus nuomone, ketveri metai viename klube yra ilgas laiko tarpas šiuolaikiniame futbole.

„Vilniaus „Riteriai“ tapo mano šeima, čia buvo surašytas nuostabus gyvenimo puslapis ir, patikėkite, vaikinui iš Afrikos tai reiškia labai daug. Reikia žvilgtelti į naujus horizontus, tačiau neabejoju, kad su Lietuva bei Riteriais mano draugystė kažkokiu pavidalu tęsis. Dabar mėnesį pailsėsiu, o tada galvosiu apie tai, kas bus toliau“, – pasakojo L. Traore.

Per ketverius metus pagrindinei komandai saugas atstovavo 65 kartus. Per tą laiką jis pasižymėjo dviem įvarčiais ir trimis rezultatyviais perdavimais.

„Riterių“ klubas dėkoja L. Traore už pastangas siekiant bendrų tikslų ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.