Pirmoje lygoje – „Riterių B“ pralaimėjimas prieš „Miniją“

Lietuvos futbolo Pirmos lygos priešpaskutinėse rungtynėse „Riteriai B“ 1:5 nusileido Kretingos „Minijai“ bei prarado paskutines viltis pakilti iš keturioliktosios vietos. Vienintelį įvartį vilniečiams pelnė Rokas Filipavičius.

Rungtynes Vaidas Sabaliauskas pradėjo su penkiais 13-14 metų amžiaus Talentų futbolo akademijos auklėtiniais. Nepaisant to, iki pertraukos aikštės šeimininkai vyresniems varžovams nei kiek nenusileido. „Minija“ turėjo šiokią tokią žaidybinę persvarą, tačiau ji įvarčių negarantavo.

Vaizdas pasikeitė po pertraukos, kai „Riterių B“ sudėtyje buvo net septyni nepilnamečiai. Vos po 6 žaidimo minučių Kretingos komanda uždirbo 11 metrų baudinį ir jį realizavo. Dar po dviejų minučių rezultatas tapo lygus, kai varžovų klaida pasinaudojo R. Filipavičius.

Deja, nuo tos 54 minutės „Minija“ pradėjo naudotis jaunųjų Riterių klaidomis, o tas klaidas vertė įvarčiais. Visi keturi įvarčiai buvo sumušti po kontratakų.

„Pozityvūs momentai tie, kad poziciniame žaidime sugebėjome atsilaikyti. Kitas dalykas – jaunimas  tikrai labai stengėsi, dirbo, nepriklausomai nuo to, koks galutinis rezultatas. Reziumuojant, „Minija“ buvo stipresnė komanda ir pelnytai laimėjo“, – sakė V. Sabaliauskas.

Paskutines sezono rungtynes „Riteriai B“ kitą sekmadienį žais išvykoje su „Kauno Žalgirio B“ ekipa.