shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riterių“ COVID-19 testų rezultatai neigiami, „Slovan“ į Lietuvą atskrenda šiandien

Antradienį sostinės „Riterių“ futbolininkai ir administracija atliko privalomąjį COVID-19 testą, kuris patvirtino, jog klube užsikrėtusiųjų šiuo virusu nėra. Tai reiškia, kad visi klubo atstovai galės dalyvauti antrojo UEFA Europos lygos atrankos etapo rungtynėse prieš Libereco „Slovan“ ekipą.

Čekai šią privalomą procedūrą atliko gimtinėje, šiandien popiet atskrenda į Vilnių, o vakare LFF stadione turės vienintelę visavertę treniruotę prieš ketvirtadienio rungtynes.

„Slovan“ klubas Lietuvoje geriausiai žinomas dėl buvusio Riterių žaidėjo Oscaro Dorley. Tuometiniams „Trakams“ atstovavęs saugas 2018–ųjų pradžioje atsiėmė naudingiausio jaunojo A lygos žaidėjo titulą ir išvyko į Liberecą. Sėkmingas žaidimas ten jam garantavo sutartį su Prahos „Slavia“ klubu, kuris praėjusiais metais triumfavo Čekijoje.

„Slovan“, savo ruožtu, praėjusį sezoną užbaigė ant penktojo turnyro lentelės laiptelio. Tai klubui garantavo vietą UEFA Europos lygos atrankoje. Skirtingai nei „Riterių“ atveju, „Slovan“ turnyrą pradės nuo antrojo etapo.

Paskutinį kartą UEFA turnyruose „Slovan“ žaidė 2016/2017 metų sezone, kai prasibrovė iki grupių etapo, kuriame varžėsi su italų „Fiorentina“, graikų PAOK ir Azerbaidžano „Quarabag“ ekipomis. Per šešerias rungtynes surinkę 4 taškus, į kitą etapą čekai neprasibrovė.

Riteriai per savo istoriją su jokiu čekų klubu iki šiol nėra žaidę. Šios poros laimėtojas trečiajame atrankos etape išvykoje susikaus su serbų „Backa Topola“ – rumunų Bukarešto FCSB dvikovos nugalėtojais.

Primename, kad dvikova tarp „Riterių“ ir „Slovan“ LFF stadione bus žaidžiama ketvirtadienį 19:00 valandą. UEFA sprendimu rungtynės vyks be žiūrovų, tačiau jų tiesioginę transliaciją bus galima stebėti per DELFI TV.