Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

Tryliktajame ture – lygiosios Gargžduose

Lietuvos futbolo A lygos tryliktojo turo rungtynėse Gargžduose „Riteriai“ ir „Banga“ išsiskyrė lygiosiomis 1:1. Įvartį svečiams pelnė Dominykas Barauskas.

„Riterių“ komandos vairą prieš šias rungtynes ir vėl perėmė laikinasis treneris Vaidas Sabaliauskas. Pastarasis nuo praėjusio turo rungtynių su „Sūduva“ atliko kelis pakeitimus, o jo auklėtiniai nuo pirmųjų dvikovos akimirkų pademonstravo tokį norą laimėti, kad užteko vos keturių minučių tam, kad būtų pelnytas pirmasis dvikovos įvartis. Sėkmingai kamuolys nuriedėjo iki į varžovų baudos aikštelę atbėgusio Dominyko Barausko ir šis nestipriu, bet tiksliu smūgiu išvedė Riterius į priekį.

Smagu, kad ankstyvas įvartis Riterių nesustabdė. Dar per dešimt minučių jie po dviejų kampinių sukūrė labai pavojingas situacijas, kurios tik per plauką nesibaigė įvarčiais. Vėliau žaidimas išsilygino. Atakavo abi komandos, tačiau pavojaus nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų.

Žaidimą visiškai pakeitė 37 žaidimo minutė, kai prie savųjų vartų „Riteriai“ šiurkščiai suklydo. Tos klaidos kaina – 11 metrų baudinys ir kontraversiška raudona kortelė. Akselis Kalermo buvo pašalintas iš aikštės, o komanda liko mažumoje.

Verta pažymėti, kad to žaidėjų deficito aikštėje nesimatė. Nei per likusias pirmojo kėlinio minutes, nei per visą antrąjį kėlinį. Apskritai, vertinant visas rungtynes, lygiosios yra dėsningas rezultatas.

Antrojo kėlinio viduryje į aikštę V. Sabaliauskas metė Justiną Marazą, Michaelą Thuique, bet žaidimas iš esmės nepasikeitė. Tiesa, likus dvidešimt minučių iki susitikimo pabaigos šansu nepasinaudojo Gytis Paulauskas, tačiau netrukus savo supergalimybę sukūrė ir „Banga“. Tuomet į kontrataką pabėgo Donatas Kazlauskas, o visiškai dvikovai besibaigiant gargždiškiai vos nenubaudė ir vos nepaliko Riterių be taškų.

Lygiosios reiškia prarastus du taškus, nes iki ketvirtoje pozicijoje esančios „Bangos“ atstumas lieka tie patys aštuoni taškai, tačiau iki čempionato pabaigos dabar jau liko tik septyni turai.

„Riterių“ sudėtis: T. Simaitis, A. Levšinas, D. Barauskas, A. Kalermo, V. Borovskis, T. Dombrauskis, A. Lezama (46 min. J. Marazas), R. Masenzovas (68 min. M. Thuique), D. Kazlauskas, D. Kodz (41 min. R. Šveikauskas), G. Paulauskas.