shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ – „Kauno Žalgiris: ko iš tikrųjų esame verti?

Po antradienį iškovotos pergalės LFF taurės turnyre, naujasis „Riterių“ strategas Tommi Pikkarainenas turi vos dvi dienas, kad paruoštų ekipą dvikovai su „Kauno Žalgiriu“. Visi puikiai supranta turnyrinę situaciją – norėdami ją gerinti, Riteriai privalo taškus atiminėti ir iš gerokai aukščiau esančių komandų.

Data: 2020 m. rugpjūčio 14 d. 19:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Bilietus platina: „Tiketa“

Naujienos

„Kauno Žalgiris“ būsimų rungtynių pasiruošimui turi gerokai daugiau laiko nei „Riteriai“. Vilniečiai šią savaitę žaidė LFF taurės ketvirtfinalio rungtynes Alytuje, „Kauno Žalgiris“ – ilsėjosi. Verta pažymėti, kad kauniečiai kovos dėl LFF  taurės taip pat dar nėra užbaigę, tačiau jie savo ketvirtfinalį žais tik rugsėjį.

Be abejo, ta dvikova „Riteriams“ gali išeiti į naudą. Nepaisant to, kad rungtynės nebuvo lengvos, komanda sugebėjo iškovoti pergalę. Tokie atvejai šį sezoną nėra dažni, todėl psichologiškai tai suveikia labai teigiamai.

Tą patį galima pasakyti ir apie Deividą Malžinską, kuris pelnė pirmąjį įvartį atstovaudamas pagrindinei komandai. Kol kas tvirtų išvadų daryti negalime, bet panašu, kad pasitikėjimo šis epizodas jaunajam „Riterių“ gynėjui turėtų pridėti.

Varžovas

Galbūt pasikartosime, tačiau „Kauno Žalgiris“ šiemet žaidžia kokybiškiausią futbolą A lygoje. Akivaizdu, kad komandoje yra įvesta tokia disciplina, kokios šį sezoną galėtų pavydėti absoliučiai visi varžovai. Komanda yra priklausoma nuo savo saugų, tarp kurių išsiskiria Jurijus Bušmanas ir Linas Pilibaitis.

14 turas

Paskutinėse čempionato rungtynėse „Riteriai“ nesugebėjo išsaugoti persvaros prieš „Panevėžį“ bei baigė rungtynes 1:1, „Kauno Žalgiris“ fantastiškai 3:0 nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

„Riteriai“ ir vėl kenčia nuo siaubingų klaidų gynyboje. Tikėkimės, kad naujajam treneriui pavyks komandą išgydyti nuo „atsikirtimų“.

„Kauno Žalgiris“ prieš „Sūduvą“ nebuvo tiek geresnis, kaip rodo rezultatas. Vis tik, žaisdami drausmingai jie sulaukė savųjų šansų. Du tolimi smūgiai į apatinį vartų kampą, vienuolikos metrų baudinys ir čempionai sutriuškinti.

Tarpusavyje

17-5-6. Nepaisant milžiniškos persvaros tarpusavio susitikimuose, šiame sezone viršų ima kauniečiai. Jie laimėjo abejas žaistas rungtynes, kurios, tiesa, skyrėsi iš esmės.

Pirmajame čempionato ture sėkmingai savo plano laikęsi kauniečiai Riterius „sumušė“ 3:0. Galbūt tokios didelės persvaros jie ir nenusipelnė, bet faktas, kad žaidė ir geriau, ir išradingiau.

Antrasis susitikimas buvo kitoks. Po Gyčio Paulausko įvarčio „Riteriai“ demonstravo pakankamai brandų žaidimą ir netgi pirmavo. Vis tik, pernelyg skaudžios klaidos pirmojo kėlinio pabaigoje kainavo du įvarčius, kurie į „Kauno Žalgirio“ taupyklę įrašė dar tris taškus.

Akistata

Angelis Lezama prieš Liną Pilibaitį. Vos prieš kelias savaites savo debiuto sulaukęs „Riterių“ venesuelietis per trumpą laiką, iš esmės, pakeitė komandos veidą aikštės viduryje. Jo nenuspėjami veiksmai neretai varžovus varo į neviltį, o pats futbolininkas žaidimui suteikia žavesio, kurio sezono pradžioje „Riterių“ žaidime trūko.

L. Pilibaitis, nepaisant garbaus futbolininkui amžiaus, žaidžia įspūdingą sezoną. Jo mušami įvarčiai neretai jam dovanoja vietą simbolinėje turo rinktinėje. Apskritai, tai yra vienas pretendentų į geriausio A lygos žaidėjo titulą šiais metais. Stabdyti šį futbolininką nėra lengva, tačiau „Riteriai“ tą padaryti privalės.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja nuostabų vasarišką vakarą. Termometro stulpelis rodys 23 laipsnius šilumos, vėjo greitis sieks vos 2 metrus per sekundę iš Vakarų pusės, debesų ir lietaus nenumatoma.