Pirmąjį ratą „Riteriai B“ užbaigė lygiosiomis su „Hegelmann Litauen“

Paskutinėse Pirmos lygos pirmojo rato rungtynėse Vilniaus „Riteriai B“ ir Kauno „Hegelmann Litauen“ išsiskyrė lygiosiomis 1:1. Trakuose vykusioje dvikovoje aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė po Juozo Lubo realizuoto vienuolikos metrų baudinio, tačiau kauniečiai 58 minutę kontraversiškoje situacijoje rezultatą išlygino.

Apylygiai prasidėjusiose rungtynėse labai rimtų epizodų nebuvo sukurta nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Rimčiausią šansą, kėliniui artėjant į pabaigą, turėjo Rokas Filipavičius, tačiau to šanso paversti įvarčiu nesugebėjo.

Labai karštai startavo antrasis kėlinys, kai sužaidus vos dvi minutes už pražangą prieš Justiną Marazą arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį. J. Lubas jį realizavo užtikrintai.

Prabėgus mažiau nei dešimčiai minučių svečiai rezultatą išlygino. Kovodamas su Dovydu Virkšu Kauno komandos atstovas akivaizdžiai prasižengė. Teisėjas fiksavo pražangą, tačiau užfiksavo… įvartį.

Išlyginę rezultatą, „Hegelmann“ atstovai perėmė iniciatyvą, tapo vis dažnesni svečiai prie Geraldo Širvinsko ginamų vartų, tačiau jaunasis „Riterių“ vartininkas su visomis užduotimis susitvarkė itin sėkmingai.

„Rungtynės tokios, kad reikėjo realizuoti savo galimybes, tada ir antras kėlinys būtų lengvesnis“, – komentavo treneris Vaidas Sabaliauskas.

Pasibaigus pirmajam ratui, „Riteriai B“ liko už aštuntuko ribų, tad čempionate kovos dėl 9-14 vietų.