fbpx

Trijų baudinių serijoje – B komandos pralaimėjimas prieš „Atmosferą“

Pirmos lygos septintojo turo rungtynėse Vilniaus „Riteriai B“ Mažeikiuose 2:3 pralaimėjo „Atmosferai“ bei turnyro lentelėje nukrito į vienuoliktą vietą. Abu įvarčius svečiams nuo 11 metrų žymos pelnė Justinas Marazas.

Nuo pat susitikimo pradžios jaunieji Riteriai įgijo tokią persvarą, kokios dar neturėjo jokiose kitose šio sezono rungtynėse. Ta persvara buvo įtvirtinta dviem baudiniais, kuriuos sėkmingai realizavo J. Marazas. Apskritai, šis saugas iki pertraukos galėjo pasižymėti mažiausiai penkis kartus, tačiau išėjimai vienas prieš vieną įvarčiais nevirto.

Besibaigiant pirmajam kėliniui, po trijų varžovų susidūrimo dvikovos teisėjas Mindaugas Jackus skyrė baudinį į „Riterių“ vartus, o Valdui Paulauskui parodė raudoną kortelę. Baudinį realizavęs Marius Papšys skirtumą sušvelnino.

Po pertraukos žaisdami dešimtyje Riteriai ir toliau išlaikė milžinišką žaidybinę persvarą, ir toliau kūrė progas, tačiau kamuolys į vartus niekaip neskriejo. Savo ruožtu, aikštės šeimininkai po kontratakos rezultatą išlygino.

Itin karštai susiklostė paskutinė dvikovos minutė, kai Geraldas Širvinskas turėjo kamuolį savo rankose. Tuomet arbitras už kalbas Ričardą Šveikauską nubaudė geltona kortele bei skyrė laisvą smūgį „Riterių B“ vartų link. Tuo pasinaudoję mažeikiškiai pelnė pergalingą įvartį.

„Norėčiau išskirti pora dalykų. Visų pirma, negalime sau leisti taip švaistyti progų. Šiandien jų turėjome begalę. Kitas momentas – rungtynių teisėjo aš nuoširdžiai nesupratau. Nenoriu, kad tai skambėtų kaip pasiteisinimas, tačiau sprendimų buvo tokių, kurių nesupratome nei mes, nei mažeikiškiai“, – apie dvikovą kalbėjo Raimondas Vilėniškis.