Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ – „Sūduva“: nauja pradžia?

Kai praėjusią savaitę „Riteriai“ žaidė rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“, iš tribūnų savo naujųjų auklėtinių žaidimą stebėjo treneris Janušas Niedviedzas. Dar po dviejų dienų jis komandai buvo pristatytas oficialiai.

Pirmos treniruotės metu specialistas iš Lenkijos auklėtiniams aiškiai išdėstė savo viziją bei įvardino dalykus, kuriuos būtina pakeisti tam, kad skaičius pergalių grafoje pradėtų didėti. Ar futbolininkai spės tai įsisavinti iki dvikovos su „Sūduva“, sužinosime jau antradienį.

Data: 2020 m. liepos 28 d. 20:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Bilietus platina: „Tiketa“

Naujienos

Į Vilnių Marijampolės komanda atvyks gerokai išretėjusiomis pajėgomis. Nors LFF drausmės komitetas dar nėra priėmęs oficialių sankcijų, tačiau jau aišku, kad antradienio rungtynėse nežais prieš „Bangą“ raudonas korteles gavę Thomas Salamonas, Danielis Offenbacheris, Ignas Plūkas ir Valerijus Šabala.

Be abejo, pernelyg koncentruotis į tai nereikėtų, nes ir be šių diskvalifikuotų žaidėjų Sauliaus Širmelio dispozicijoje yra būrys savo šanso laukiančių sūduviečių.

„Riteriai“ bus priversti žaisti be praėjusią savaitę ketvirtą geltoną kortelę šiame sezone užsidirbusio Aleksando Levšino. Tai reiškia, kad dvikova su „Sūduva“ bus vos antroji be šio gynėjo.

11 turas

Tos dėl raudonų kortelių įsimintinos rungtynės Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir Gargždų „Bangos“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Įdomu tai, kad sūduviečiai net ir po dviejų išvarymų buvo gerokai aktyvesni aikštėje. Viskas pasikeitė 86 minutę, kai raudona kortelė buvo parodyta V. Šalabai. Aštuoniese likę aikštės šeimininkai tempė laiką, kuris galiausiai jiems garantavo tašką.

„Riteriai“ turo rungtynes 0:1 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“. Po šiurkščios klaidos dvikovos pradžioje praleidę įvartį, Riteriai atsitiesė ir likusią pirmojo kėlinio dalį sužaidė taip gerai, kaip nežaidė jokiose kitose šio sezono rungtynėse.

62 minutę į aikštę žengė Angelis Lezama. Šio venesueliečio debiutas buvo įformintas keliais gražiais judesiais su kamuoliu bei atliktu smūgiu į apatinį vartų kampą. Panašu, kad „Riterių“ komandoje pagaliau atsirado kūrėjas.

Tarpusavyje

13-7-15. Skaičiuojant tarpusavio statistiką, „Sūduva“ šiemet persvėrė rezultatą savo naudai. Kad tai įvyktų, komanda privalėjo laimėti ir ji laimėjo abusyk. Tiesa, pergalės buvo skirtingos.

Pirmajame rate viską lėmė standartinės situacijos, antrajame – Semiro Kerlos meistriškumas. Pirmose rungtynėse iki pertraukos „Riteriai“ žaidė visai smagiai, tačiau po pertraukos varžovų nesugaudymas kainavo labai brangiai.

Antroje dvikovoje „Sūduva“ vargo žymiai ilgiau. Tąsyk jie per visas rungtynes sugebėjo sukurti vos kelis pavojingesnius epizodus, įskaitant ir S. Kerlos įspūdingą smūgį iš dvidešimties metrų į viršutinę vartų devyniukę. Tose rungtynėse geriausiu „Riterių“ žaidėju buvo Lajo Traore.

Akistata

Donatas Kazlauskas prieš Andro Švrljugą. Galima neabejoti, kad šių futbolininkų keliai aikštėje susikirs ne kartą ir ne du. D. Kazlauskas atgauna savo sportinę formą ir geriausias to įforminiminas būtų įmuštas įvartis. A. Švrljuga, nepaisant to, kad žaidžia gynyboje, labiau yra kūrėjas nei griovėjas, todėl jo saugotis teks visos dvikovos metu.

Klausimas

Kokį impulsą „Riteriams“ duos trenerio pasikeitimas? Sporte galioja nerašyta taisyklė, kad pasikeitus treneriams, iškart pagerėja komandos žaidimas. Ar pasitvirtins tai ir „Riteriai“ nutrauks devynerių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją, sužinosime jau greitai.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja itin šiltą vakarą – 23 laipsnius šilumos, 3 metrų per sekundę pietryčių vėją, debesuotumą ir mažą lietaus tikimybę.