Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

„Kauno Žalgiris“ – „Riteriai“: antrojo rato uždarymas

Kai kovo 8 dieną „Sportimos“ manieže „Riteriai“ ir „Kauno Žalgiris“ ruošėsi pirmosioms šio sezono rungtynėms, abiejų komandų galimybės buvo vertinamos panašiai. Galbūt „Riterių“ netgi kiek geriau. Deja, jau tąsyk Kauno komanda pasirodė esanti stipresnė.

Nuo dvikovos prabėgo daugiau nei keturi mėnesiai, per tą laiką „Kauno Žalgiris“ savo pozicijas dar labiau sustiprino, o vilniečiai iki dabar – ieškojimų kely. Tiesa, paskutinės rungtynės LFF taurės turnyre suteikė tikėjimo, kad nėra viskas taip blogai ir, kad komandai trūksta labai nedaug, jog situacija pasikeistų iš esmės.

Data: 2020 m. liepos 18 d. 13:00 val.

Vieta: „Kauno Žalgirio“ FA stadionas

Naujienos

Abi komandos savaitės viduryje žaidė Hegelmann LFF taurės rungtynes ir abi iškovojo kelialapius į turnyro ketvirtfinalį. Tiesa, abiejų kelias į pergalę buvo skirtingas. Kauniečiai be vargo įveikė Kybartų „Sveikatą“, „Riteriai“, savo ruožtu, turėjo įdėti daugiau pastangų, kad nugalėtų Gargždų „Bangą“.

Penktadienį paaiškėjo ir būsimi varžovai šiame turnyre – „Riterių“ laukia kelionė į Alytų bei dvikova su „Dainava“, „Kauno Žalgirio“ futbolininkai išvykoje susikaus su bendravardžiu iš sostinės.

9 turas

Priešpaskutinės antrojo rato rungtynės būsimiems priešininkams sekėsi skirtingai – „Kauno Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Bangą“, o „Riteriai“ 1:2 nusileido „Panevėžiui“. Kauniečiams, galbūt, sunkiau klostėsi pirmasis kėlinys, tačiau po pertraukos gargždiškiai nebeturėjo jokių šansų.

„Riterių“ pralaimėjimą lėmė net penkių žaidėjų iškritimas iš rikiuotės. Tuomet dėl diskvalifikacijos nežaidė, o būsimose rungtynėse galės žaisti Lajo Traore; taip pat dėl traumų nežaidė Tomas Dombrauskis, Valentinas Jeriomenko, Michaelas Thuique ir Mindaugas Grigaravičius. Jie visi jau pradėjo treniruočių procesą, tačiau ar galės pasirodyti, priklausys nuo gydytojo sprendimų.

I ratas

Pirmojo rato dvikova „Riteriams“ buvo nesėkminga visapusiškai. Tuomet dar pirmajame kėlinyje traumas patyrė Matas Ramanauskas ir Mindaugas Grigaravičius, iškart po pertraukos varžovai uždirbo 11 metrų baudinį, padidino persvarą iki 2:0 ir rungtynių baigtis buvo aiški.

Tarpusavyje

17-5-5. Tarpusavio susitikimuose Riteriai prieš Kauno komandą vis dar turi milžinišką persvarą, tačiau verta pažymėti, kad nuo praėjusių metų ji yra gerokai sumažėjusi.

Akistata

Donatas Kazlauskas prieš Liną Pilibaitį. „Riterių“ lyderis labai ilgai šiame sezone laukė pirmojo įvarčio, tačiau jį įmušęs, netrukus įmušė ir antrąjį (LFF taurės turnyre). L. Pilibaitis, savo ruožtu, išgyvena antrąją jaunystę, neretai savo individualiomis pastangomis nulemdamas Kauno komandos dvikovų baigtį.

Orų prognozė

Rungtynėse futbolininkai bus priversti kovoti ne tik su varžovais, tačiau ir su dideliu karščiu. Sinoptikai prognozuoja, jog dvikovos metu kaitins 26 laipsnių karštis, debesų nenumatoma, vėjas – minimalus.