Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

„Riterių“ jaunimas po atkaklios kovos nusileido „Vyčiui“

Pirmoje lygoje rungtyniaujantys „Riteriai B“ ketvirtojo turo rungtynėse 2:3 nusileido „Vilniaus Vyčiui“, kuriam pergalę garantavo aikštės šeimininkų šiurkščios klaidos bei buvę Riterių komandos žaidėjai. Po įvartį pralaimėjusiems pelnė Juozas Lubas ir Akselis Kalermo.

J. Lubas įvartį pelnė sužaidus vos trečdalį pirmajame kėlinyje. Išvestas į ataką jaunasis Riteris pergudravo varžovą ir tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į Ernesto Černiavskio ginamų vartų apatinį kampą.

Vyčiai perėmė iniciatyvą, tačiau progą rezultatui išlyginti jiems sukūrė…patys Riteriai. Šiurkšti klaida, kuri labai lengvai Ibrahimai Sory Soumah leido išlyginti rezultatą. Vos po šešių minučių dar viena šiurkšti klaida svečiams garantavo persvarą. Šįsyk pasižymėjo prieš šešerius metus tuometiniuose „Trakuose“ žaidęs Mantas Makutunovičius.

Nepaisant didelio karščio, abi komandos stengėsi būti aktyvios, o kito įvarčio teko laukti 45 minutes. Tuomet po kampinio sėkmingai kamuolys atšoko „Riterių“ naujokui A. Kalermo, kuris išlygino rezultatą.

Deja, tai nebuvo paskutinis įvartis. Tašką šiose rungtynėse padėjo ilgametis Riteris Andrius Kazakevičius. Jo tolimas įspūdingas smūgis į viršutinį vartų kampą jaunajam vartininkui Gerardui Širvinskui buvo neatremiamas.

Tarp pozityvių dalykų verta pažymėti, kad šioje dvikovoje „Riterių“ sudėtyje debiutavo du U-15 „Talentų futbolo akademijos“ auklėtiniai. Pakeitęs Roką Filipavičių, Jonas Usevičius į aikštę žengė iškart po pertraukos, Augustas Zavackas pasireikšti turėjo 26 minutes.

Per ketverias rungtynes jaunieji Riteriai patyrė jau trečią nesėkmę ir turnyrinėje lentelėje yra devinti.