Progas švaistę „Riteriai“ ir vėl nenugalėjo „Bangos“

Antrojo A lygos rato pirmose rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ Gargžduose lygiosiomis 1:1 baigė susitikimą su „Banga“ bei iškovojo penktąjį tašką. Vilniečiams įvartį pelnė Michaelas Thuique.

Ši dvikova nebuvo panaši į tą, kurioje prieš kelias savaites „Banga“ „Riterius“ Vilniuje nugalėjo 1:0. Šįsyk „Riteriai“ neturėjo tokios milžiniškos žaidybinės persvaros, tačiau sukūrė tiek progų, kiek nebuvo sukūrę per visą pirmąjį ratą.

Pirmasis pavojus prie aikštės šeimininkų vartų kilo sužaidus vos dvi minutes. Toje situacijoje triumfavo „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas. Vėliau jis dar ne kartą užtikrintai gelbėjo savo komandą ir tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl sostinės komandai šios rungtynės buvo tokios sunkios.

Sužaidus 18 minučių, Riterių atakų banga buvo vainikuota Michaelo Thuique įvarčiu. Brazilas pats sau susikūrė progą bei galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po įvarčio žaidimas pasikeitė. Svečiai atsitraukė kiek giliau, tačiau tai suteikė dar daugiau galimybių kontratakoms bei pavojingoms situacijoms. Po vienos tokių gargždiškiai baudos aikštelėje sužaidė ranka, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Deja, Donatas Kazlauskas realizuoti jo nesugebėjo. Apskritai, D. Kazlauskas per šį susitikimą turėjo daugiausiai progų, tačiau arba smūgiai būdavo netikslūs, arba „Bangą“ gelbėdavo I. Driomovas.

Po pertraukos „Banga“ bandė būti dar aktyvesnė ir už tai buvo apdovanota. Nelabai logiškai, tačiau įvartį aikštės šeimininkai įmušė. Įspūdingai šį sezoną iki šiol žaidęs Riterių kapitonas Tadas Simaitis apmaudžiai suklydo ir gargždiškiai tuo pasinaudojo.

Per likusį laiką abiejų komandų žaidėjai darė itin daug klaidų, po kurių neblogų šansų turėjo tiek „Riteriai“, tiek „Banga“. Nepavyko nei vieniems, nei kitiems.

Vertinant visas rungtynes, „Riteriai“ ne iškovojo tašką, o prarado du. Deja.

„Riterių“ sudėtis: T. Simaitis, V. Borovskis, V. Jeriomenko, D. Barauskas, A. Levšinas, T. Dombrauskis (46 min. D. Virkšas), M. Ramanauskas, D. Kazlauskas (89 min. C. Tchamba), L. Traore, M. Grigaravičius (73 min. E. Stočkūnas), M. Thuique (66 min. D. Kodz).