Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

Košmariškos rungtynės lėmė triuškinamą pralaimėjimą „Žalgiriui“

Septintojo A lygos turo rungtynėse „Riteriai“ 0:7 pralaimėjo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams, kurie net keturis įvarčius pelnė dar iki pertraukos. Tokio skaudaus pralaimėjimo per prieš tai vykusias 34 tarpusavio rungtynes Riteriai nebuvo patyrę niekada. Apskritai, septynių įvarčių per vienas rungtynes Riteriai nebuvo praleidę per visą klubo istoriją A lygoje.

Žalgiriečiai savo pranašumu neleido suabejoti nuo pirmų minučių. Jų atakos ritosi visomis kryptimis, o Riteriai didžiąją dalį laiko buvo priversti rungtyniauti be kamuolio. Žalgiriečiai visur buvo greitesni, visur buvo tikslesni, žinojo aiškų žaidimo planą ir sėkmingai jį vykdė. Riteriai, savo ruožtu, atrodė išsigandę, siaubingai klydo ir už tai buvo nubausti.

Pirmasis epizodas prie Tado Simaičio vartų buvo sukurtas sužaidus vos kelias minutes. Netrukus dar vienas, o tada ir trečias. Tuo metu tebuvo sužaista vos trylika minučių, o Liviu Antalis padarė tai, ko visa „Žalgirio“ komanda prieš mėnesį vykusiose tarpusavio rungtynėse nepadarė nei karto.

Pasiektas įvartis žaidimo visiškai nepakeitė. Viena komanda žaidė, kita buvo priversta stebėti varžovų žaidimą. Įpusėjus kėliniui, po atsigaivinimo pertraukėlės buvo atsiradusi viltis, kad vaizdas aikštėje pagerės. Deja, trumpam. Mindaugas Grigaravičius savuoju šansu nepasinaudojo, o tai buvo vienintelis rimtesnis išpuolis prie „Žalgirio“ vartų.

Netrukus šiurkšti klaida gynyboje garantavo antrą praleistą įvartį, neapsigynus po kampinio – trečiąjį, o po dar vieno nesėkmingo išsidėstymo gynyboje – ir ketvirtąjį. Tarp komandų šioje dvikovoje buvo toks didelis lygių skirtumas, kad jau po pirmojo kėlinio buvo galima nutraukti rungtynes bei „Žalgirį“ skelbti nugalėtoju.

To neįvyko, o vaizdas aikštėje iš esmės nesiskyrė. Ir toliau aikštėje žaidė tik viena komanda, kuri kūrė progas bei mušė įvarčius. Tai lėmė, kad penktojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Ilgai nereikėjo laukti ir šeštojo bei septintojo įvarčių.

Jie visi krito į vienus vartus. „Riteriai“ ne tik nepasižymėjo, tačiau net ir prie varžovų vartų per visą antrąjį kėlinį praktiškai neapsilankė. Košmariškos rungtynės – košmariška jų pabaiga.

„Riterių“ sudėtis: T. Simaitis, R. Šveikauskas, V. Jeriomenko, M. Grigaravičius (74 min. G. Paulauskas), D. Kazlauskas, L. Traore, M. Ramanauskas (64 min. D. Kodz), D. Barauskas, A. Levšin, V. Borovskij, M. Thuique (74 min. E.Stočkūnas).