shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ rekomenduoja: M. Ramanausko įspūdžiai apie „Pinigų namus“

Karantinas į mūsų gyvenimus neišvengiamai įnešė pasikeitimų – kažkas dažniau paima į rankas knygą, kažkas dažniau peržiūri filmą, kažkas renkasi kompiuterinius žaidimus, o kažkas pamažu tampa miškų mylėtojais. Ne išimtis ir „Riterių“ futbolininkai.

Matas Ramanauskas karantino metu peržiūrėjo serialą „Pinigų namai“, kurį rekomenduoja ir jums. Saugo įspūdžiai:

Visų pirma, noriu pažymėti, kad tai ispanų serialas, todėl jei domitės tik Holivudu – šis variantas ne jums. Iš kitos pusės, seriale holivudinių scenų netrūksta, kas aišku dar labiau sutapatina tave su filmo herojais. Pabrėžtina tai, kad antras ir trečias sezonai nėra prastesni, o tai pavyksta ne kiekvienam autoriui. Dar daugiau – serialo populiarumas buvo toks didelis, kad jį ekranizuoti teisę įsigijo net „Netflix“.

Pats serialas sukasi apie Profesoriumi pravardžiuojamą vyrą, kuris pas save įdarbina aštuonių žmonių gaują, su kuria planuoja patekti į Ispanijos karališkąją monetų kalyklą ir išspausdinti 2,4 milijardo eurų. Kad būtų įgyvendinta tokia misija, gaujai ne kartą teko susidurti su policija, su įkaitais ir viskuo, kas dažnai atvaizduojama kriminaliniuose filmuose.

Kaip ir minėjau, yra sukurti trys serialo sezonai. Iš tikro, net nepastebėjau, kaip visus peržiūrėjau. Serialas įtraukiantis, daug veiksmo, visiškai nenuspėjamas, su kiekviena serija darosi vis įdomiau ir įdomiau. Tikrai rekomenduoju.