shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ rekomenduoja: E. Stočkūno įspūdžiai apie „Kostiumuotuosius“

Karantinas į mūsų gyvenimus neišvengiamai įnešė pasikeitimų – kažkas dažniau paima į rankas knygą, kažkas dažniau peržiūri filmą, kažkas renkasi kompiuterinius žaidimus, o kažkas pamažu tampa miškų mylėtojais. Ne išimtis ir „Riterių“ futbolininkai.

Ernestas Stočkūnas karantino metu peržiūrėjo serialą „Kostiumuotieji“, kurį rekomenduoja ir jums. Futbolininko įspūdžiai:

Pradėčiau nuo to, kad šis serialas turėtų patikti visiems kriminalų mylėtojams. Jei tinka, tai galime prieiti prie dar vieno privalumo – serialo tęstinumo. Yra sukurti net devyni „Kostiumuotųjų“ sezonai, tad prireiks nusiteikimo ir dar ilgai neteks galvoti, kuo užsiimti.

Mane „užkabino“ pats serialo siužetas. Advokatas bando parduoti narkotikus, nepavyksta, jis už sukčiavimą išmestas iš universiteto. Tačiau čia ir prasideda visas įdomumas – lemtingas pokalbis su vienu iš geriausiai sandorius sudarančių teisininkų, vaikinus paverčia vienu prieštaringiausių ir tuo pačiu stipriausių teisininkų duetų Manhatene.

Serialas nenuobodus, nes kiekvienoje serijoje galima sužinoti vis daugiau apie veikėjus, jų charakterius ir gyvenimo detales.

Jei užbaigėte visus sezonus, tai antras mano pasirinkimas – „Birmingemo gauja“. Šis serialas brutalesnis, o veiksmas vyksta po pirmojo Pasaulinio karo. Serialo siužetas sukasi apie Birmingemo gatvėse siautėjančios mafijos grupuotės veiklą. 

Mane sudomino tai, kad iš tikro pokario metais Birmingeme veikė viena žiauriausių ir įtakingiausių nusikalstamų grupuočių, kurių narių kepurių snapeliuose būdavo prisiūti aštrūs peiliukai.

Manau, kad „Birmingemo gauja“ yra viena iš top 5 mano matytų kriminalinių dramų.