Kontrolinėse rungtynėse lygiosios su „Gorodea“

Minske vykusiose kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Baltarusijos vidutinioke Minsko srities „Gorodea“ ekipa. Riterių gretose pasižymėjo Michaelas Thuique.

Nuo pat susitikimo pradžios „Riteriai“ pasiūlė aukštą žaidimo spartą, o „Gorodea“ su tokiu pasiūlymu sutiko. Kaip jau įprasta priešsezoninėse rungtynėse, Riteriai turėjo milžinišką persvarą, kuri per pirmąjį dvikovos pusvalandį komandai suteikė tris galimybes pasižymėti.

Iš pradžių puikiai su komandos draugais sužaidęs Aleksandras Levšinas atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką, tačiau smūgiavo tiesiai į jį. Vėliau po varžovų atsikirtimo, Riteriai prieš varžovus pabėgo trys ir prieš du, o ataka baigėsi netiksliu M.Thuique smūgiu. Dar vienoje atakoje vienas prieš vieną pabėgo Donatas Kazlauskas varžovų vartininko nepergudravo.

Per tą laiką „Gorodea“ rimtesnių pavojų prie „Riterių“ vartų nesukūrė, nepaisant to, kad buvo situacijų, kuriose Vilniaus futbolininkai tiesiog užsižaisdavo.

Tuo metu Mindaugas Čepas buvo priverstas atlikti pirmąjį keitimą, kai dėl traumos dvikovos tęsti nebegalėjo A.Levšinas. Jį pakeitęs E.Stočkūnas iš žaidimo neiškrito ir per likusį laiką iki kėlinio pabaigos aikštėje niekas nepasikeitė.

Po dar vienos „Gorodea“ gynėjų klaidos Riteriai surado priekyje esantį M.Thuique, kuris technišku smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė pirmąjį dvikovos įvartį.

Po pertraukos „Riterių“ persvara tapo dar didesnė. Per dešimt kėlinio minučių apsilankymai buvo nuolatiniai. Vienoje iš situacijų D.Virkšas buvo pabėgęs vienas prieš vartininką, tačiau pelnyti įvarčio nesugebėjo.

„Gorodea“ rezultatą išlygino po standartinės situacijos. Kaip sakė, rungtynes stebėjęs treneris Liudas Rumbutis, per praėjusį Baltarusijos sezoną „Gorodea“ pusę įvarčių įmušė po kampinių ar baudos smūgių.

Prasidėjus keitimų karuselei, abiejų komandų žaidimas išsilygino. Nors „Riteriai“ vis dar ilgiau valdė kamuolį, tokios žaidybinės persvaros jau nebeturėjo. Anaiptol. Likus žaisti dešimčiai minučių po kampinio „Gorodea“ vos nepasiekė pergalingo įvarčio.

Rungtynių pabaiga buvo itin aktyvi. Komandos keitėsi pusprogėmis, tačiau pergalingo įvarčio įmušti nesugebėjo.

„Riterių“ sudėtis: V.Šarkauskas, V.Borovskij, R.Šveikauskas, D.Barauskas, A.Levšinas (28 min. E.Stočkūnas), T.Dombrauskis, M.Ramanauskas (68 min. V.Jeriomenko), D.Kazlauskas (72 min. D.Malžinskas), M.Grigaravičius (56 min. J.Marazas), D.Virkšas (63 min. D.Kodz), M.Thuique (88 min. V.Paulauskas).