shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

V.Lemežis ir O.Jurevičius UEFA CFM studijų absolventai

Vienerius metus trukusios UEFA CFM studijos yra baigtos. Tarp 23 jas baigusių atrinktų specialistų yra ir du „Riterių“ atstovai – klubo direktorius Virmantas Lemežis bei rinkodaros ir komunikacijos vadovas Ovidijus Jurevičius.

 

 

Kursuose buvo dėstoma futbolo ekosistema, strateginis veiklos ir operacijų valdymas, futbolo rinkodara bei rėmimas, renginių ir savanorių valdymas, taip pat stadionų valdymas. Moksluose dalyvavo specialistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Vengrijos, Sakartvelo, Baltarusijos ir Olandijos.

„Šios studijos, iš esmės, praplėtė suvokimą apie futbolo vadybą. Dabar turime labai gerą struktūrizuotą teorinę bei praktinę informaciją, kaip turi funkcionuoti stipri futbolo organizacija“, – komentavo O.Jurevičius.

 

 

„Puiki patirtis su puikiais lektoriais ir puikiais bendraminčiais. Mokytis niekada nevėlu, todėl džiaugiuosi turėjęs šią galimybę“, – įspūdžiais dalinosi V.Lemežis.

 

 

Studijos buvo vainikuotos diplomų įteikimų Vilniuje „Forum Cinemas“ kino centre. Apdovanojimus įteikė UEFA akademijos vadovas Thomas Junod, Lozanos universiteto profesorius Jean-Loup Chappeletas ir Lietuvos futbolo federacijos atstovė Akvilė Dovydaitytė.