shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Visi priešpaskutiniai kartai

Kai praėjusiais metais tuometiniai „Trakai“ priešpaskutiniajame čempionato ture susitiko su Kauno „Stumbru“, jie negalėjo nelaimėti. Tik pergalė jiems leido pratęsti kovą dėl bronzos medalių. Viskas pavyko idealiai – nugalėtas „Stumbras“, vėliau „Atlantas“ ir ketvirtus metus iš eilės Riteriai tapo A lygos prizininkais.

Šiemet tikslas išlieka tas pats, tik kad pati situacija skiriasi iš esmės. Šiemet tvarkaraštis priešpaskutiniajame ture lėmė žymiai stipresnį varžovą, o ir situacija nėra kritiška. Nepavykus rungtynėms su „Sūduva“, dar liktų galimybė atsigriebti su „Panevėžiu“.

„Yra dvi medalio pusės – viena vertus, pernai situacija likus dviem turams buvo dramatiškesnė, kita vertus – kai nori laimėti visas artimiausias rungtynes, tai ta papildoma įtampa nėra sukuriama“, – sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Riterių istorijoje priešpaskutiniųjų turų būta įvairių. Pavyzdžiui, debiutiniame sezone 2014 – aisiais praktiškai ant lėkštutės jau buvo paserviruoti medaliai, tačiau Pakruojyje praleistas įvartis per pridėtinį laiką komandą išstūmė iš prizininkų trejeto.

2015 – aisiais priešpaskutinis turas nieko nebelėmė, todėl pasismagindami Riteriai 5:1 nugalėjo tuometinį Kauno „Spyrio“ klubą. Dar po metų 32 – ajame ture 3:1 buvo nugalėta Jonavos „Lietava“ ir tai garantavo antrąjį vicečempiono titulą. 2017 – aisiais, likus dviem turams, Riteriai dar turėjo teorinių galimybių iškovoti trečiąjį sidabrą, tačiau „Žalgiris“ laimėjo, patys Riteriai nelaimėjo ir teko susitaikyti su trečiąja vieta.

„Manau, kad dar po penkerių metų mes galėsime kalbėti apie dar daugiau skirtingų scenarijų. Iš tikro nemanau, kad verta žiūrėti atgal – verčiau susikoncentruoti į šio šeštadienio rungtynes ir tikėtis, kad jos baigsis sėkmingai“, – sake V.Lemežis.

Šį sezoną „Riterių“ ir „Sūduvos“ susitikimai išskirtinai baigiasi rezultatu 2:1. Tris kartus šis rezultatas pergalę atnešė marijampoliečiams, vienąkart – sostinės komandai.

„Vėlgi, visos rungtynės buvo skirtingos. Pačiame pirmajame ture žaidėme tikrai neblogai, tačiau viena klaida nubraukė mūsų galimybes, antrajame rate labai anksti praleidome du įvarčius, trečiajame rate Marijampolėje sužaidėme puikų antrąjį kėlinį ir, manau, kad laimėjome visiškai pelnytai, o ketvirtajame rate kažkur pritrūko koncentracijos“, – prieš tai buvusias ketverias rungtynes prisiminė V.Lemežis.

Būsimoji dvikova prieš šalies čempioną bus paskutinioji namų dvikova „Riteriams“ šiame sezone. Jos pradžia šeštadienį 13:00 valandą LFF stadione.