Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ – „Sūduva“. Dvikova, galinti garantuoti bronzą

A lygoje dar prieš dvi savaites liko neatsakytas tik vienas klausimas – kuri komanda iškovos bronzos medalius? Šį šeštadienį gali būti atsakytas ir šis klausimas, o tai reikštų, kad paskutinysis sezono turas bus paprasčiausias formalumas. Tiesa, kad taip atsitiktų „Riteriai“ turėtų nugalėti „Sūduvą“.

Data: 2019 m. lapkričio 23 d. 13:00 val.

Vieta: LFF stadionas

Varžovas

Marijampolės „Sūduvos“ klubas pirmąkart istorijoje iškovojo viską, ką įmanoma. Atrodė, kad po tokio triumfo, klubo žaidėjai kiek atleis vadeles, tačiau „Kauno Žalgirio“ futbolininkai įsitikino, kad tai absoliuti netiesa.

Jau užsitikrinę čempiono titulą sūduviečiai sugrįžo į Marijampolę, kur nugalėję „Kauno Žalgirį“, savo aikštėje buvo pagerbti sirgalių.

Naujienos

Rungtynės po rinktinių pertraukų visada būna išskirtinės. Galime prisiminti, kad po praėjusios rinktinių pertraukos ir Lietuvos dvikovos su Serbija, „Riteriai“ ir „Sūduva“ žaidė prabėgus vos 24 valandoms.

Šįkart laiko prabėgo daugiau, tačiau jei anąsyk dėl sudėties sudėtingesnė situacija buvo marijampoliečių, tai šįsyk Riterių. Jei atmesime žaidėjus, kurie atstovavo nacionalinei ir U-21 rinktinei, kurie į klubus sugrįžo pirmadienį, tai net keturi Riteriai iš Kinijos, kur atstovavo Lietuvos U-22 rinktinei, grįžo vos užvakar.

Paskutinis turas

Prieš rinktinių pertrauką abi komandos iškovojo pergales dideliu skirtumu, nepaisant to, kad abiem lengva nebuvo. „Sūduvos“ – „Kauno Žalgirio“ rungtynėse marijampoliečiai pirmieji praleido įvartį, o reikalus sutvarkė tik po pertraukos.

„Riteriai“ dvikovoje su „Atlantu“ taip pat pirmieji praleido įvartį, tačiau netrukus jau buvo priekyje. Vis tik, lemiamą persvarą Riteriai susikrovė tik per paskutines šešias dvikovos minutes.

Tarpusavyje

12-7-13. Po paskutinės pergalės spalio mėnesį „Sūduva“ tarpusavio istorijoje pirmą išsiveržė į priekį. Verta pažymėti, kad šiemet visos ketverios tarpusavio rungtynės baigėsi vienodu rezultatu 2:1. Tris kartus laimėjo „Sūduva“, vieną – „Riteriai“.

Klausimas

Kokią sudėtį rinksis treneriai? Vladimiro Čeburino kompanijai šios rungtynės nieko nelemia, todėl gali būti taip, kad jis suteiks šansą mažiau minučių šiame sezone žaidusiems auklėtiniams. Tačiau nebūtinai.

A.Rybakas, neabejotinai, norės matyti visus svarbiausius savo žaidėjus, tačiau čia svarbų vaidmenį vaidins iš Kinijos grįžusių Dovydo Virkšo, Ričardo Šveikausko, Dominyko Barausko ir Edvino Baniulio prisitaikymas prie lietuviškos laiko juostos.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja saulėtą dieną, vieno laipsnio šaltį ir penkių metrų per sekundę pietryčių vėją.