shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Rungtynėse prieš Ispaniją – trys Riteriai

Antradienį startavusiame U-19 atrankos turnyre į 2020 metų Europos čempionatą Lietuvos rinktinė 0:2 pralaimėjo Ispanijai. Šiose rungtynėse žaidė ir trys Riteriai. Ekipos vyriausiojo trenerio Valdo Trakio sprendimu nuo pirmųjų minučių Lietuvos garbę gynė Valdas Paulauskas, Egidijus Dusevičius ir Juozas Lubas. Jaunieji Riteriai neslepia, kad jiems tai nebuvo eilinės rungtynės.

„Tai didelė futbolo šalis, kuri kiekvienais metais užaugina daug talentingų futbolininkų. Kai pamatai jų technikos lygį, kiek daug jie pažengę, tada supranti, kiek daug mums dar trūksta. Rungtynėse prieš mus jie parodė, kaip reikia kontroliuoti kamuolį. Jie tą darė praktiškai visas rungtynes. Tiesa, progų beveik nesukūrė, o tai, ką sukūrė – virto įvarčiais. Man atrodo, tai irgi parodo jų klasę.

Pažaidus prieš tokio lygio priešininkus, būtina savo klubuose dirbti sukandus dantis, nes kiekvienas mūsų supranta, kad be sunkaus darbo kažką pasiekti yra neįmanoma“, – sakė E.Dusevičius.

„Kiekvienąkart atstovaujant Lietuvos jaunimo rinktinei, rungtynės būna aukšto lygio, tačiau sužaisti su Ispanijos geriausiais jaunaisiais futbolininkais yra neapsakomai smagus jausmas. Žaisdamas su tokiu varžovu, pamatai, kas yra disciplina futbolo aikštėje. Tie žaidėjai tik metais už mane vyresni, bet žiūri į juos, mokaisi ir pasikrauni motyvacijos tobulėti toliau“, – dėstė J.Lubas.

„Jaunimo rinktinėje man tai ne pirmos rungtynės, bet prieš išeinant į aikštę prieš Ispanijos rinktinės žaidėjus, kurie jau dabar veržiasi į aukščiausio lygio komandas, jaudulys jautėsi. Aišku, pradėjus žaisti, tai užsimiršta ir pradedi koncentruotis į trenerio planą.

Tokios rungtynės, neabejoju, įsimins ilgam. Jų metu supranti savo, kaip žaidėjo, vertę ir kur gali tobulėti. Tokiose rungtynėse išmoksti susikoncentruoti į žaidimą, nes supranti, kad kiekviena net ir mažiausia klaida gali kainuoti labai brangiai.

Rungtynės buvo labai sunkios, nes didžiąją laiko dalį praleidome be kamuolio, o ir tempas buvo itin didelis. Pasikartosiu, tokios rungtynės išmoko branginti kamuolį, nes klaidos kaina yra per didelė“, – pasakojo V.Paulauskas.

Priminsime, kad Lietuvos grupėje be ispanų dar žaidžia Rumunijos ir Serbijos rinktinės. Tarpusavyje jie sužaidė lygiosiomis 1:1. Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais pirmadienį. Jų varžovai – Rumunijos bendraamžiai.