Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

Apmaudi nesėkmė Klaipėdoje

Klaipėdoje vykusiose A lygos rungtynėse sostinės „Riteriai“ 1:2 pralaimėjo „Atlantui“ bei nepasinaudojo galimybe padidinti persvaros prieš ketvirtoje vietoje esantį „Kauno Žalgirį“. Vienintelį įvartį sostinės komandai pelnė Donatas Kazlauskas.

Lyginant su paskutine dvikova Palangoje, Albertas Rybakas ryžosi dviem keitimams – V.Jeriomenką pakeitė po diskvalifikacijos sugrįžęs Tomas Dombrauskis, o Aleksandrą Levšiną pakeitė Ernestas Stočkūnas.

Kaip tai atsiliepė aikštėje? Minimaliai. Kaip ir Palangoje, taip ir šįsyk Riteriai turėjo milžinišką žaidybinę ir teritorinę persvarą. Tik tiek, kad bent iki pertraukos labai sunkiai sekėsi kurti progas. „Atlantas“, savo ruožtu, įvarčių ieškojo kontratakose, tačiau ir jos geriausiu atveju baigdavosi pusprogėmis.

Kai jau atrodė, kad pirmoje rungtynių pusėje viskas baigta, Riteriai surengė puikią ataką, kurią vainikavo idealus Valdemaro Borovskio perdavimas Donatui Kazlauskui ir pastarojo įvartis galva.

Antrasis kėlinys buvo kitoks. „Riteriai“ jame pradėjo priminti save, kai kuria labai geras progas, tačiau pasižymėti nesugeba. Žaidybinė persvara buvo panaši į tą, kurią žiūrovai matė ir iki pertraukos. Tiesa, „Atlantas“ bandė žaidė aštriau ir kartais tą daryti jiems pavykdavo visai neblogai.

Išlyginamasis rungtynių įvartis krito visai nekaltai. Kamuolys pakankamai lengvai pasiekė „Atlanto“ legionierių, kuris atsidūręs vienas prieš Tadą Simaitį užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus.

Tuo metu atrodė, kad šis atsitiktinumas galutiniam laimėtojui milžiniškos įtakos nepadarys. Riteriai dar labiau padidino iniciatyvą ir per 15 minutę sukūrė dvi super progas. Vienu atveju, iš kelių metrų savojo šanso neišnaudojo V.Borovskis, kitu atveju – vartininką apėjęs, tačiau iš vieno metro į tuščius vartus neįmušęs Teremas Moffi.

Futbole taip jau būna, kad už neišnaudotas progas varžovai baudžia skaudžiai. Šiuo atveju taip ir atsitiko. Ne per seniausiai aikštėje pasirodęs Vytautas Lukša sugebėjo užvaldyti kamuolį baudos aikštelėje ir netradiciniu smūgiu pelnė pergalingą įvartį.

„Riteriai“ „Atlantui“ šį sezoną pralaimėjo pirmą kartą. Kita dvikova jau po rinktinių pertraukos su Marijampolės „Sūduva“, o tada ir mūšis dėl trečiosios vietos – su „Kauno Žalgiriu“. Kova dar nebaigta, tačiau realizaciją reikia tvarkyti kuo greičiau.