shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

0:0 „Kauno Žalgirio“ naudai

Dėl trečios vietos kovojantys Vilniaus „Riteriai“ ir „Kauno Žalgiris“ sostinėje A lygos ketvirtojo rato rungtynes užbaigė nulinėmis lygiosiomis. Nors įvarčių šįsyk neįmušta, tačiau dvikova buvo pažymėta net trimis raudonomis kortelėmis.

Albertas šioms rungtynėms po ilgesnės pertraukos į sudėtį sugrąžino Justiną Januševskį. Tadas Simaitis pirmąsyk atstovaudamas „Riteriams“ nepraleido nei vieno įvarčio, o Dovydas Virkšas užsidirbo raudoną kortelę.

„Aš negaliu pasakyti, kad jūs nenorėjote, tačiau norint laimėti – privalome įmušti. Mes negalime švaistyti tiek progų“, – po dvikovos rūbinėje savo auklėtiniams sakė A.Rybakas.

Nuo pat dvikovos pradžios jau auklėtiniai pasiūlė aukštą žaidimo tempą, kuris kauniečiams visai tiko. Verta pažymėti, kad pirmą progą aikštės šeimininkai sukūrė sužaidus vos penkias minutes. Netrukus po kontratakos savąjį šansą turėjo ir jo neišpildė ir kauniečiai.

Dar iki kėlinio vidurio Riteriai dusyk bandė išvesti vieną iš kauniečių vartininką Teremą Moffi. Abiem atvejais jis buvo pargriautas Arūno Klimavičiaus. Pirmuoju atveju – prie aikštės vidurio, antruoju – prie baudos aikštelės; pirmuoju atveju – žalgirietis griežtesnio įspėjimo išvengė, antruoju – buvo nubaustas raudona kortele.

Tuomet žaidimas pasikeitė – kauniečiai susispaudė giliau gynyboje, o Riteriams ją pralaužti pasisekė vos kelis kartus. Tiesa, tais atvejais svečius gelbėjo jų vartininkas Deividas Mikelionis. Pastarasis dar pirmajame kėlinyje akivaizdžiai neskubėdavo įžaisti kamuolio, taip parodydamas, kad lygiosios jo komandai nėra blogas rezultatas.

Po pertraukos vaizdas pernelyg nepasikeitė – „Riteriams“ sunkiai sekėsi išnaudoti kraštus, „Kauno Žalgiris“ pastatė dvi galingas (keturių ir penkių žaidėjų) gynybos linijas, kurios ir toliau šeimininkams dažniausiai būdavo neįveikiamos.

Itin karštos buvo paskutinės dešimt minučių. Iš pradžių už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Dovydas Virkšas, netrukus – Dominykas Galkevičius. Žaisdami devyni prieš dešimt kauniečiai atsitraukė dar giliau – Riterių spaudimas buvo milžiniškas, tačiau pasižymėti nesugebėjo.

Po šių rungtynių turnyro lentelėje, turėdami dviejų taškų pranašumą, „Riteriai“ išliko trečioje vietoje. Paskutinįjį turą „Kauno Žalgiris“ įsirašys tris taškus už neįvykusias rungtynes su „Stumbru“. „Riterių“ namie laukia „Panevėžio“ barjeras. Trečioji vieta po ketvirtojo rato užtikrins namų aikštės pranašumą papildomame penktajame rate.