shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

Kontrolinėse rungtynėse „Riterių“ lygiosios su „Neman“

Pauzę A lygoje išnaudojantys sostinės „Riteriai“ Gardine sužaidė kontrolines rungtynes su vietos „Neman“ atstovais. Užfiksuotos lygiosios 1:1. Vilniečiams įvartį pelnė Rokas Masenzovas.

Dėl į rinktines išvykusių futbolininkų, ligų ir kitų priežasčių Albertas Rybakas šiose rungtynėse išbandė visiškai eksperimentinę sudėtį: T.Simaitis, M.Grigaravičius, R.Šveikauskas, V.Jeriomenko, D.Barauskas, D.Virkšas, T.Dombrauskis, L.Traore, T.Moffi, E.Baniulis ir E.Ališauskas.

Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos aukšta sparta. Gardino veja puikios kokybės, todėl kamuolys vaikščiojo greitai. Nors abi komandos per pirmąjį kėlinį itin pavojingų progų nesukūrė, tačiau publikai vaizdas, kurį demonstravo abi komandos, turėjo patikti.

Po pertraukos į aikštę žengė Valdemaras Borovskis, Davidas Amoah, Rokas Masenzovas ir pirmąkart po traumos pasirodęs Justinas Marazas.

Kėlinys pernelyg nesiskyrė nuo pirmojo, nes ir vėl buvo žaidžiama aukštu tempu, bet be ypatingų progų. Savo įvartį „Neman“ įmušė po standartinės situacijos. Po dvikovos aikštelėje kamuolys patogiai nukrito šeimininkų žaidėjui ir jis netrukdomas nuginklavo T.Simaitį.

Patys „Riteriai“ įvartį įmušė jau per pridėtą laiką. T.Moffi nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmas prišoko R.Masenzovas, kuris ir išlygino rezultatą.