fbpx

A.Levšinas apie U-21 pralaimėjimą Čekijai: „Pritrūko pasitikėjimo“

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė Čekijoje 0:2 pralaimėjo šeimininkų rinktinei bei patyrė pirmąjį pralaimėjimą atrankoje į Europos čempionatą. Donato Vencevičiaus sprendimu, Lietuvai atstovavo trys „Riterių“ atstovai: Aleksandras Levšinas, Ernestas Stočkūnas ir Matas Ramanauskas. Pirmieji du žaidė nuo susitikimo pradžios, trečiasis į aikštę žengė po keitimo.

„Manau, kad šiek tiek pritrūko pasitikėjimo nuo pirmosios minutės. Pirmą kėlinį žaidėme tikrai neblogai, turėjome dvi neblogas progas, kurių, deja, realizuoti nepavyko. Sakyčiau, pritrūko kokybės tiek perduodant kamuolį, tiek jį priimant.

Gaila, bet ką padarysi. Toks yra futbolas. Dabar ruošimės Graikijai ir tikiuosi, kad padarę išvadas iškovosime pergalę ir tuo pačiu tris taškus“, – po dvikovos oficialiai svetainei sakė A.Levšinas.

Be minėtos trijulės, D.Vencevičius į rinktinę pakvietė ir dar vieną „Riterių“ vartininką Vincentą Šarkauską. Dvikova su graikais – antradienį svečiuose.