Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

Silpnas antrasis kėlinys lėmė pralaimėjimą „Kauno Žalgiriui“

A lygos rungtynėse sostinės „Riteriai“ 0:1 nusileido „Kauno Žalgiriui“, kuris turnyro lentelėje priartėjo iki penkių taškų. Vienintelis įvartis buvo antrojo kėlinio pradžioje.

Albertas Rybakas šįsyk buvo priverstas gerokai pakeisti starto sudėtį, su kuria prieš savaitę siekė pergalės prieš „Atlantą“. Šįsyk trenerio dispozicijoje nebebuvo į Baltarusiją išvykusio Artiomo Gurenkos bei diskvalifikuoto Ričardo Šveikausko. Kita vertus, po diskvalifikacijos sugrįžo Donatas Kazlauskas ir po ilgesnio laiko šansas buvo suteiktas Matui Ramanauskui.

Atrodė, kad tie pakeitimai buvo į naudą – rungtynių pradžia „Riteriams“ klostėsi tarsi iš vadovėlio. Vienintelė bėda, kad nepavyko savųjų šansų paversti įvarčiais. Kauniečiai niekur nespėjo, o „Riterių“ gretose galėjo pasižymėti ir Teremas Moffi, ir Donatas Kazlauskas. Įsibėgėjus kėliniui, kauniečiai atkuto, bet Riterių progos ir toliau buvo pavojingesnės.

Po pertraukos abi komandos nusprendė įjungti dar aukštesnę pavarą ir čia A.Rybako auklėtinių pranašumo matyti jau nebuvo. Tiesa, kėlinio pradžioje T.Moffi turėjo auksinę galimybę atidaryti rungtynių sąskaitą. Neatidarė.

Užtat „Kauno Žalgiris“ savo šansu pasinaudojo. Tolimą labai stiprų Lino Pilibaičio smūgį Vincentas Šarkauskas atrėmė, tačiau niekas jo nepagelbėjo, kai Danielis Romanovskis iš metro įnešė kamuolį į vartus.

Nuo tos akimirkos aikštės šeimininkai žaidė drausmingiau, o „Riteriai“ rimtesnio pavojaus prie varžovų vartų nebesukūrė. Savo ruožtu, „Kauno Žalgiris“ po vienos kontratakos tik per stebuklą nepadidino persvaros.

A.Rybakas nusprendė surizikuoti ir į aikštę mesti Davidą Amoah, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės A lygoje. Jo pasirodymas situacijos aikštėje pernelyg nepakeitė. Situacijos nepakeitė ir vienas nemalonus dalykas dvikovos pabaigoje, kai raudona kortele buvo nubaustas T.Moffi. Paskutines minutes „Riteriai“ žaidė mažumoje, tačiau to aikštėje absoliučiai nesimatė.

Kauniečiai šį sezoną „Riterius“ nugalėjo jau trečią kartą – dusyk čempionate ir kartą LFF taurės rungtynėse.