shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ – „Palanga“. Rungtynės su nežinomuoju

„Riterių“ ši vasara buvo kiek kitokia nei praėjusiais ar užpraėjusiais metais. Tuomet jie neturėjo jokios pauzės, nes po šešias savaites vykdavo jų Europinė kampanija. Šie metai kitokie – „Riteriai“ po skaudaus pralaimėjimo „Klaksvik“ komandai turėjo penkių dienų pauzę, o po to sugrįžę į aikštę, dėliojo pamatus antrajai sezono pusei. Kokie tie pamatai, pamatysime jau šį šeštadienį.

Data: 2019 m. rugpjūčio 3 d. 17:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/vilniaus_fk_riteriai_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_20999

 

Naujienos

Kalbant apie „Riterius“ – tai Albertas Rybakas jau trečią kartą grįžta į vyriausiojo trenerio kėdę. Po to, kai po pralaimėjimo „Klaksvik“ ekipai pasitraukė Aurelijus Skarbalius, jau dusyk komandai vadovavęs A.Rybakas darsyk turės galimybę išbandyti save vyriausiojo trenerio pareigose.

Šią savaitę paaiškėjo, kad į komandą sugrįžta Justinas Marazas, tačiau dvikovoje prieš „Palangą“ jo dar nebus. Devyniolikmetis tik kitą savaitę sugrįš į visavertį treniruočių procesą. Tiesa, šioje dvikovoje jau bus registruotas vartininkas Tadas Simaitis, kuris pakeitė į Belgiją išvykusį pagrindinį „Riterių“ vartų sargą Tomą Švedkauską.

„Palangos“ stovykloje pasikeitimų dar daugiau – pasikeitė komandos savininkai, vadovai, treneriai ir dauguma žaidėjų. Kokio pajėgumo šiandieninė „Palanga“ atsakyti labai sudėtinga, tačiau faktas, kad komandos simbolių jau nebėra.

 

Futbolininkai pakeitę marškinėlius

Prieš mėnesį iš „Palangos“ į „Riterių“ stovyklą atvyko Tomas Dombrauskis. Jis su „Riterių“ marškinėliais jau debiutavo UEFA Europos lygos atrankoje, o šį šeštadienį turės progą tą patį padaryti ir A lygoje.

Dar vienas buvęs palangiškis Ričardas Šveikauskas su „Riteriais“ yra nuo šio sezono pradžios. Vos atvykęs, jis iškart sau užsitikrino vietą pagrindinėje sudėtyje.

Savo ruožtu, „Palangos“ marškinėlius vilki trumpai Riterių sudėty buvęs Klaudijus Upstas. Jis yra vienas iš daugybės komandos naujokų.

 

Tarpusavyje

4-1-1. Vos pernai savo tarpusavio istoriją pradėję skaičiuoti „Riteriai“ ir „Palanga“ yra sužaidę šešerias rungtynes. Šiemet abi akistatos vilniečiams baigėsi sėkmingai – jie abu kartus laimėjo identišku rezultatu 3:1.

Tiesa, abi dvikovos buvo visiškai skirtingos – Vilniuje „Riteriai“ visus klausimus išsprendė per pirmą pusvalandį, o Palangoje teko pavargti iki paskutinių minučių. Tiesa, tuomet Valdemaras Borovskis pelnė greičiausią Riterių įvartį istorijoje, tačiau vėliau Udrisas Umajevas rezultatą išlygino, tad „Riteriams“ teko ilgai ir sunkiai ieškoti kaip pelnyti pergalingą įvartį.

 

Akistata

Teremas Moffi prieš Tadą Eliošių. Rezultatyviausias „Riterių“ atstovas T.Moffi „Palangai“ šį sezoną jau yra įmušęs tris įvarčius ir, be abejonės, būdamas puikios sportinės formos tą gali padaryti ir šįkart. T.Eliošius yra komandos naujokas, tačiau per savo karjerą ne kartą yra įrodęs, kad debiutinėse rungtynėse gali sužaisti žvėriškai.

 

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 19 laipsnių šilumą, 6 metrų per sekundę šiaurės vakarų vėją ir debesuotą be lietaus vakarą.