Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

„Riteriai“ – „Atlantas“. Dar viena nenuspėjama istorija

Nepaisant to, kad 2019 – ųjų UEFA Europos lygos atranka jau yra praeitis, praėjusios savaitės „Riterių“ rungtynės su „Palanga“ parodė, kad jų šešėlis vis dar neapleidžia šalies bronzos medalių laimėtojų. Šį šeštadienį komandos laukia dar stipresnis varžovas, todėl norint iškovoti pergalę, to šešėlio neturėtų matytis absoliučiai niekur.

Data: 2019 m. rugpjūčio 10 d. 19:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Varžovas

Klaipėdos „Atlantas“ šį sezoną yra viena iš tų ekipų, kurias galime vadinti nenuspėjamomis. Taip buvo sezono pradžioje, kai per pora savaičių surinkta ekipa buvo mįslė varžovams, taip yra ir dabar, kai po vasaros pertraukos ši komanda kardinaliai pasikeitė. Ar sustiprėjo? Kol kas išvadas daryti anksti, bet faktas, kad su Vilniaus „Žalgiriu“ komanda atrodė pakankamai solidžiai.

Paskutinis turas

Po pertraukos į aikštę sugrįžusios komandos turėjo skirtingą patirtį – „Riteriai“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Palangą“,„Atlantas“ apmaudžiai pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“.

„Riteriai“ sugebėjo išnaudoti tik vieną savo progą pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Lajo Traore pabėgo prieš varžovų vartininką ir jį nubaudė tiksliu smūgiu. „Atlantas“, savo ruožtu, pademonstravo kad gali neblogai žaisti net su šalies vicečempionais.

Klaipėdiečiai ilgą laiką pirmavo. Taip buvo dėl dviejų priežasčių – neblogo komandos žaidimo bei kai kuriose situacijose vartininko išdarinėjamų stebuklų. Vis tik, net ir jis buvo bejėgis, kai po kampinio, žalgirietis Liviu Antalis kelių metrų spinduliu buvo paliktas visiškai vienas. To rezultatas – įvartis, po kurio „Atlantas“ atsitiesti nebeturėjo jėgų.

Žaidėjai, pakeitę marškinėlius

„Atlantas“ yra komanda, su kuria žaidžiant varžovų gretose galima išvysti daugiausiai buvusių Riterių. Savo ruožtu, ir dabartinėje Alberto Rybako komandoje netrūksta žaidėjų, dar visai neseniai vilkėjusių „Atlanto“ marškinėlius.

Dabartiniai „Riteriai“: Donatas Kazlauskas, Dovydas Virkšas, Edvinas Baniulis, Rokas Filipavičius, Aleksandras Levšinas, Vincentas Šarkauskas dar pernai atstovavo Klaipėdos ekipai.

„Atlante“ taip pat netrūksta buvusių Riterių: Vytautas Lukša, Tadas Labukas, Titas Vitukynas, Klaudijus Upstas. Pirmieji du Riteriams atstovavo dviem skirtingais laikotarpiais.

Tarpusavyje

16-6-6. Jei prieš penkerius metus numatyti komandą favoritę būdavo sudėtinga, tai pastaraisiais metais tarpusavio statistika slinkosi į Riterių pusę. Tą padaryti padėjo ir fantastiškas antrasis kėlinys Klaipėdoje prieš pora mėnesių. Tuomet „Atlantas“ pirmavo 2:0, tačiau per antrąjį kėlinį Riteriai į tai atsakė trimis taikliais smūgiais bei išsivežė pergalę. Beje, verta prisiminti, kad tąsyk Vilniaus komanda beveik visas rungtynes žaidė daugumoje.

Akistata

Darvydas Šernas prieš Vincentą Šarkauską. 35 – erių D.Šernas išlieka pavojingiausiu komandos ginklu, prieš kurį varžovams neretai kyla didelių problemų. V.Šarkauskas, savo ruožtu, vis dar gali pasigirti sausa serija, kurią jis pabandys išlaikyti ir šeštadienio rungtynėse.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja puikų orą – dvidešimties laipsnių šilumą, vos trijų metrų per sekundę pietų vėją bei nelietingą, debesuotą vakarą.