Prekės: 0
Suma: 0.00
Krepšelis Pirkti

Pralaimėjimas „Panevėžiui“ – vienas apmaudžiausių istorijoje

Trečiąjį A lygos ratą Vilniaus „Riteriai“ užbaigė pralaimėjimu 2:4 „Panevėžio“ klubui, kuris rikiuojasi penktoje turnyro lentelės vietoje. Įvarčius „Riteriams“ pelnė Mindaugas Grigaravičius ir Donatas Kazlauskas.

Šiose rungtynėse Albertas Rybakas buvo priverstas verstis be diskvalifikuoto Teremo Moffi. Nepaisant to, Riteriai sukūrė tiek pavojingų progų, kiek nebuvo sukūrę nuo patekimo į A lygą 2014 – aisiais. O būtent apie progų realizaciją prieš šias rungtynes ir kalbėjo A.Rybakas.

Nuo pirmųjų minučių užgulę varžovų vartus vilniečiai per 15 minučių sukūrė pusprogę, sukūrė fantastišką progą, kai vienas nuo varžovų pabėgęs Donatas Kazlauskas nepataikė į vartus ir pelnė įvartį. Po gražaus žaidimo elemento dešiniajame krašte Lajo Traore atliko perdavimą M.Grigaravičiui, o šis nesuklydo.

Šis įvartis nesustabdė Riterių ir šie toliau žaidė taip, it aikštėje žaistų tik viena komanda. Tuomet pirmasis „Panevėžio“ apsilankymas prie varžovų vartų ir.. 11 metrų baudinys į „Riterių“ vartus. Visiškoje nekaltoje situacijoje, visiškai keistas, bet teisėjo sprendimas, kuris virto atsakomuoju įvarčiu.

Turbūt, šią situaciją būtų galima vadinti rungtynių lūžiu. Nepaisant to, kad paskutinę pirmojo kėlinio minutę L.Traore darsyk buvo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką ir, kaip įprasta šioms rungtynėms, jo nuginkluoti nesugebėjo.

Po pertraukos žaidimas buvo lygus. Skirtumas tik tas, kad panevėžiečiai savo progas vertė įvarčiais, o Riteriai po eilinės neišnaudotos progos ėmėsi už galvų. Net tada, kai D.Kazlauskas rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą, taško išsaugoti nepavyko.

Paskutinių trijų minučių herojumi tapo Rafaelis Ledesma, kuris spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą bei baudos smūgiu pelnyti įvartį bei galutinai nulemti dvikovos baigtį.

Šiomis rungtynėmis „Riteriai“ užbaigė vieną ciklą, o kitas bus tik po mėnesio. Tiek laiko A.Rybakas turi sudėlioti savo komandą sezono pabaigai.