shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

E.Ališauskas įgauna pagreitį – du dubliai per dvejas rungtynes

„Riterių B“ puolėjas Elvinas Ališauskas praėjusiame sezone buvo vienas rezultatyviausių pirmos lygos žaidėjų ir tokiu būdu reiškė rimtas pretenzijas į A komandos sudėtį. Kartais treneriai jam suteikdavo tokią galimybę. Vienas iš tokių kartų – debiutas UEFA Europos lygos atrankoje.

Tačiau taip buvo pernai. Šiemet E.Ališauską nuo pat sezono pradžios persekiojo traumos, todėl jis net nespėdavo įsivažiuoti ir pagauti žaidimo ritmo. Atrodo, kad ir tai jau praeitis. Praėjusiame ture jis įmušė du įvarčius į Kėdainių „Nevėžio“ vartus, šiame ture – du įvarčiai krito į „Žalgirio B“ vartus.

„Tos traumos sujaukė visą sezono pradžią, tačiau meilė ir aistra futbolui padėjo nepasiduoti. Negaliu apleisti veiklos, kuri man teikia malonumą, nepaisant to, kad kažkur kažkas nepasisekė“, – oficialiai svetainei sakė E.Ališauskas, kurį A komandos vyriausiasis treneris Albertas Rybakas rungtynėse su „Atlantu“ įtraukė į protokolą.

Šį sezoną Riterių B komanda pradėjo įspūdingai, tačiau vėliau prasidėjo nelaimėtų rungtynių serija. Kas lemia, kad surinkta talentinga komanda turnyro lentelėje būna taip žemai?

Iš mūsų visų pralaimėtų šio sezono rungtynių, yra tik vienos rungtynės kur pralaimėjome daugiau nei vieno įvarčio skirtumu. Tai rodo būtent tai, kad kiekvienai komandai duodame rimtą kovą, o patiems iki pergalės pritrūksta tikrai nedaug. Dažnai vaizdas rungtynėse neatitinka rezultato švieslentėje.

Grįžkime prie tavo žaidimo pagerėjimo. Juk kai niekas nesiseka yra labai sudėtinga patikėti, kad vėl viskas gali pakrypti teigiama linkme?

Aš savimi visada tikiu. Galbūt, tai man viską palengvino. Kita vertus, nėra lengva, kai tau nesiseka, o tuo labiau, kai dar gauni spaudimo iš komandos draugų.

Tiki, kad dar šiemet gali padėti ir A komandai?

Tikrai taip. Dabar ir stengiuosi įrodyti, kad galiu padėti ne tik B, bet ir A komandai.

Koks apskritai būtų likusios sezono dalies tikslas?

Pagrindinis tikslas – kuo geriau užbaigti sezoną tiek asmeniškai, tiek su komanda.

Ko asmeniškai tau dar trūksta, kad užsikabintum už savo svajonės?

Tobulėjimui ribų niekada nebus, todėl manau, kad reikėtų tobulinti visas sritis norint užsikabinti aukštesniame lygyje.