shopping-bag 0
Prekės: 0
Suma: 0.00 
Krepšelis Pirkti

San Mariną sutriuškinti padėjęs E.Stočkūnas: „Galėjome laimėti dar daugiau“

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė triuškinama pergale pradėjo atranką į 2021 – ųjų Europos čempionatą. Jaunieji lietuviai 3:0 sutriuškino San Mariną, o prie laimėjimo prisidėjo ir du Riteriai – starto sudėty rungtynes pradėjęs Ernestas Stočkūnas bei po keitimo antrajame kėlinyje pasirodęs Matas Ramanauskas. Vartininkas Vincentas Šarkauskas komandos pergalę stebėjo nuo atsarginių suolo.

„Manau, kad visus varžovus šioje grupėje reikia gerbti, bet tenka pripažinti, kad visų rungtynių metu už varžovus buvome galva geresni“, – konstatavo geriausią sezoną karjeroje žaidžiantis Ernestas Stočkūnas.

„Riterių“ futbolininkas iki šio sezono dažniausiai žaisdavo saugo pozicijoje, o šiemet yra pastūmtas atgal į gynybą, kur įprastai sėkmingai pildo Aurelijaus Skarbaliaus užduotis. Jaunimo rinktinės vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius E.Stočkūnui taip pat patikėjo saugoti kairįjį gynybos kraštą.

„Svarbiausia buvo pradėti atranką pergale, iškovoti tris taškus ir, be abejo, vykdyti trenerio nurodymus tiek gynyboje, tiek puolime. Sakyčiau taip, kad visiškai kontroliavome situaciją, kūrėme progas ir galėjome laimėti dar didesniu skirtumu.

Aišku, džiaugiamės, tačiau didelės euforijos nėra, nes artimiausiu metu laukia žymiai rimtesni išbandymai. Galiu pasakyti tiek, kad į kiekvienas rungtynes eisime laimėti ir nežiūrėsime į tai, kad varžovai ant popieriaus yra stipresni. Aš asmeniškai manau, kad stipriausia grupės komanda – Kroatija. Su jais turėtų būti sunkiausia, tačiau ir tuomet į aikštę eisime laimėti“, – sakė E.Stočkūnas.

Į Lietuvą rinktinės atstovai grįžta ketvirtadienio vakarą.

Atsakyti